Cosmetice preferate

by: ihatepink
Care sunt cosmeticele sau produsele de ingrijire de care nu te poti desparti?

ioana_s

ioana_s

unt organic nerafinat de shea

01 Nov 2011, 14:50

unt organic nerafinat de shea - OrganicShea

ioana_s

ioana_s

my favourites:...

01 Nov 2011, 14:48

...unt organic nerafinat - OrganicShea
ulei extravirgin de cocos - OrganicShea
balsam de buze Coconutty - OrganicShea
pasta de dinti - Zuccari

betty_30

betty_30

produse parisax

25 Ian 2011, 20:46

Intr-adevar produsele de la Bruno Vassarui si Parisax sunt foarte bune. Eu nu ma despart niciodata de fondul de ten fluid de la Parisax. I just love it. Imi lasa tenul atat de fin si fara aspecul acela incarcat ... e ca o a doua piele.

tantza_23

tantza_23

LEOREX

22 Ian 2011, 22:56

dispar ridurile si acneele. Geniale

clara25

clara25

produse minune

03 Ian 2011, 17:30

Sunt cateva produse de care nu ma despart oriunde as merge. Aici intra demachiantul pentru curatare de la bruno vassari, uleiul de argan care face minuni cu parul meu(pe care il comand de pe luxbeauty.ro) si creionul contur semipermanent pentru ochi de la parisax. Acestea sunt cele 3 produse care stau la baza ritualului meu de frumusete.

iliescuamalia

iliescuamalia

:)

16 Dec 2010, 08:54

buna. sunt consultant de frumusete si reprezint 2 companii de produse cosmetice, care se distribuie prin una singura. va las adresa mea de mail: iliecuamalia@yahoo.com, daca sunteti interesate ...
ca sa completez, reprezint compania AMWAY, sunt consultant de frumusete pt. brand-ul ARTISTRY (care se distribuie prin AMWAY), iar preturile sunt mult mai accesibile decat cele de la Lancome. de asemenea, sunt consultant de frumusete pe brand-ul BEAUTY CYCLE, un brand nou lansat in portofoliul companiei AMWAY, foarte accesibile ca pret (comparate la pret si calitate cu L'Oreal sau Olay). va stau la dispozitie pt. mai multe detalii.

eli_mihai

eli_mihai

buna

20 Oct 2010, 19:27

si eu imi comand de pe www.luxbeauty.ro multe produse de calitate si intr-adevar cele de la parisax sunt foarte bune.imi plac foarte mult fardurile sunt super

florenta_matei

florenta_matei

farduri parisax de pe www.luxbeauty.ro

21 Aug 2010, 11:56

mie imi plac produsele parisax pentru ca sunt profesionale .imi plac foarte mult fardurile .se mentin foarte bine si au niste efecte super

mihai15mai

mihai15mai

Produse si cosmetice BIO!

20 Iul 2010, 02:49

Produsele si cosmeticele BIO sunt acele produse a caror ingrediente sunt crescute fara a fi folosite pesticide,fertilizatori sintetici,fara organisme modificate genetic sau radiatii ionice, de asemenea nu contin substante sintetice de conservare, nu au componente petrochimice,coloranti sau parfumanti artificiali.
Înainte de a fi denumit şi etichetat ca fiind organic, un produs trebuie să fie certificat de organizaţiile europene de certificare, ECO CERT, BDIH , DEMETER sau BCS OKO GARANTIE, singurele acreditate în Europa în a garanta standardele pentru a deveni produse organice. Astfel companiile producătoare de produse organice trebuie să fie certificate, de asemenea, de aceste organizaţii pentru a fi credibile.
Mai multe detalii gasiti la : http://bio-lifecare.yolasite.com/

roxanagl

roxanagl

cosmetice

24 Iun 2010, 12:45

http://cosmetice-parfumerie-bijuterii.blogspot.com/ tot ce aveti nevoie se afla aici: sfaturi pentru un machiaj corect, trucuri vestimentare,masti si multe altele; un blog cu sfaturi utile pentru noi femeile...

dadina

dadina

vitamin A wrinkle treatment gel de la derma e

13 Feb 2010, 11:03

Nu ma despart de acest gel pt hidratare.Folosesc mai multe produse de la Derma e (www.adeva.ro)-Very clear -antiaccnee -cleanser ,scrub ,Vanilla Bean Cleansing mousse .Produsele sunt din SUA 100% naturale fara Parabeni sau parfum.Nu sunt f,scumpe-asta e important.In general produsele aduse in Romania sunt de cel putin de 2 ori mai scumpe decat in tara de origine.Pretul mare din Romania nu e garantia calitatii produselor, acesta e un criteriu pe care eu nu il iau in considerare.

anish

anish

Cosmetice Mary Kay

30 Oct 2009, 13:31

Prefer cosmeticele Mary Kay,sunt extraordinare. http://cosmeticemarykay.blogspot.com/-aveti si link-uri catre produse

alnita67

alnita67

verbina

30 Iun 2009, 19:02

Am descoperit de curand in farmaciile Centrofam niste produse austriece, Styx, care au verbina: gel dus, lapte corp, sampo si balsam. Sunt extraordinar de bune si un pic cam scumpe. Am ajuns dependenta de ele, in special de gelul de dus.

pisi

pisi

preferate

04 Iun 2009, 12:18

Crema pentru ten: Clinique

Crema pentru ochi: crema pentru ochi sensibili de la Yves Rocher (folosesc cu placere si gelul demachiant pentru ochi sensibili de la Yves Rocher)

Antiperspirant: cele de la Rexona imi plac f mult

Crema de maini: Florena (ieftina si buna)

Rujuri: Max Factor

Glossuri: Yves Rocher

Rimel: Clinique sau Uma

Pudra: P2

Lac de unghii: Manhattan

madimar1980

madimar1980

cosmetice de firma

28 Mai 2009, 14:16

Cosmetice ieftine CHANEL, LANCOME, CLINIQUE, ELIZABETH ARDEN , VERSACE, SMASHBOX, LOREAL, MAYBELLINE, REVLON, RIMMEL, plus alte firme renumite
Pentru detalii ID messenger: madimar1980 sau pe mail la - madicosmetik@yahoo.com
Accesati site-ul de mai jos pentru a vizualiza produsele
http://www.flickr.com/photos/madicosmetik/sets/6435861/
sau
http://hi5.com/friend/photos/displayManageAlbums.do?ownerId=154075497

andresi

andresi

cosmetice

28 Ian 2009, 15:05

Sunt super bune si ca pret si ca calitate cele de la Yves Rocher si sunt vegetale.

ana-mihaela

ana-mihaela

eu

05 Dec 2008, 20:41

eu folosesc lotiunile de corp Lotus si Bambus Mary Kay:)pielea imi suride va recomand

lauradudu

lauradudu

Eu folosesc

05 Dec 2008, 12:09

Eu folosesc gama His Hers de la Magiray. E ok si pentru barbati. Iar machiajul sta super cu Queen's Jelly.

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.