Creme anti celulita ...

by: denisa18
Am incercat pana acum...hm..cam 30 de creme,va spun sincer...Cea mai buna,desi,nici una nu combate mizeria asta care ne tot da batai de cap pt totdeauna este gelul Contour de la Shisheido.Daca aveti vreuna mai buna sau vreun remediu natural,let me know...

roxalynda_

roxalynda_

pana la urma exercitiile sunt cheia...

13 Iun 2008, 11:34

pana la urma cred k orice crema anticelulitica e buna daca e folosita in concordanta cu exercitii fizice nu?

denisa18

denisa18

da...vichy

13 Iun 2008, 10:27

cred k lipometric e mai buna,ba chiar imi amintesc ca am incercat-o lunile trecute...ce ma enerveaza la toate insa este ca daca o luna nu te mai dai,poc,iar iti apare!!oare nu exista una totusi care sa aiba un efect mai indelungat??

corneliaa

corneliaa

Cornelia

11 Iun 2008, 10:17

din ce am inteles eu - mai sunt niste creme anticelulitice bune de la clinians. Am comandat si eu de pe www.clinians.ro - astept sa-mi soseasca - si voi reveni cu amanunte

gulia

gulia

........

10 Iun 2008, 15:03

Citeam zilele astea tot pe un forum {nu mai tin minte pe care}despre creme anticelulita si o doamna scria ca a folosit tot felu de creme anticelulita ,dar fara nici un efect,pana cand a descoperit o crema anticelulita minune de la Bruno Vasario. Spunea ca este intradevar o crema foarte buna care, cam intr-o luna ,a ajutat-o sa scape complet de celulita.Eu spun ca merita sa incerci.
Despre cele doua creme Avon si Vichy,din proprie experienta va spun ca Vichy este mult superioara calitativ fata de Avon.
Giulia

roxalynda_

roxalynda_

ai incercat de la avon?

10 Iun 2008, 10:16

ai incercat crema anticelulitica de la anew avon aceea noua? sau aceea de la vichy lipo metric? eu oscilez intre acestea 2....si nush ce sa aleg...

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.