Epilare

by: lauramadalina2020
Buna, sunt Laura din Constanta. Am folosit si eu tratamentul crema pentru epilare definitiva Epilar System, l-am primit cadou de la fostul meu prieten. Este foarte eficient, am scapat definitiv de parul care crestea la mustata!!! Vreau sa-mi cumpar si pentru maini, va rog, stie cineva de unde il pot cumpara ???

verenadoll

verenadoll

epilare definitiva

28 Mai 2010, 12:34

Buna! nu am incercat acest timp de epilare, dar iti pot spune ca epilarea definitiva poate fi o pierdere de bani, pentru ca atunci cand ramai insarcinata corpul sufera tot felul de transformari hormonale. Iar parul tot o sa-ti creasca... Deci daca este un procedeu scump si te gandesti pe viitor sa faci copii mai bine continui cu produsele traditionale: ceara, epilator crema etc. Eu recent mi-am cumparat o ceara de epilat bio de la Parissa, este din zahar ceea ce o face sa aiba efect de scrubbing plus are un ulei calmant de folosit dupa epilat. Eu sunt foarte multumita de ea.

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.