Fond de ten

by: missdepp
Am si eu o problema.caut fondul de ten perfect.da,da stiu,toate cautam asta.pana acum o luna am avut impresia ca l-am gasit.o prietena mi-a recomandat affinitone de la maybelline si l-am incercat.mi-a placut f mult si mi s-a parut ca acopera ff bine si se pastra f bine pe durata unei zile.dar asta pana acum o luna cand dupa 4 ore max incepe sa se faca f uleios si sa isi schimbe culoarea inspre portocaliu si devine din ce in ce mai rau si se vede ca o masca.nici macar cu pudra peste nu se rezolva problema,asa ca acum incerc sa caut alt fond de ten.am auzit numai lucruri bune despre cele de la max factor,dar nu as sti pe care sa-l aleg.ah si eu am tenul normal spre gras si nu prea imi apar cosuri.please help

mikimoto

mikimoto

Fond de ten

25 Apr 2012, 13:30

NYX a creat un fond de ten numit Stay matte, asta pentru ca nu obliga fata sa secrete mai mult sebum si sa fie uleioasa. Are o acoperire perfecta, contine vitamina E si minerale si rezista minim 8 ore
http://www.azida.ro/product.php?pd_id=91

eli_mihai

eli_mihai

buna

20 Oct 2010, 19:30

mie imi place foarte mult un fond de ten pe care mi-l comand de pe www.luxbeauty.ro .este profesional si este din gama parisax.ideea este ca persista foarte mult si da pielii aspectul acela natural .mie imi place foarte mult

verenadoll

verenadoll

produse bio

28 Mai 2010, 12:26

Care dintre voi ati incercat fond de ten bio? MISSDEPP si eu am acelasi timp de ten ca si tine si recent mi-am achizitionat un fond de ten de la Nvey eco, se gasesc in plafar sau pe site-ul lor http://www.rangali.ro/catalog.php?search_brand=6. Eu sunt foarte multumita de el, plus ca nu contine conservanti sau parabeni si are si protectie solara.

iliescuamalia

iliescuamalia

informatii.

24 Mar 2010, 08:24

ca sa completez, reprezint compania AMWAY, sunt consultant de frumusete pt. brand-ul ARTISTRY (care se distribuie prin AMWAY), iar preturile sunt mult mai accesibile decat cele de la Lancome. de asemenea, sunt consultant de frumusete pe brand-ul BEAUTY CYCLE, un brand nou lansat in portofoliul companiei AMWAY, foarte accesibile ca pret (comparate la pret si calitate cu L'Oreal sau Olay). va stau la dispozitie pt. mai multe detalii.

iliescuamalia

iliescuamalia

pt. Tashulina

24 Mar 2010, 08:21

da, aveti dreptate, dar nu am vrut sa supar pe nimeni ... ca fac reclama ...

am incercat

22 Mar 2010, 06:45

maybelline si max factor , amandoua au ajuns la gunoi.
incearca Lancome, eu sunt multumita de el,il folosesc destul de rar, asa imi las tenul sa respire :)
fondul de ten oricat de bun ar fi el, iti va da un aer artificial , parerea mea :) mai bine incearca sa iti cureti tenul sa il hidratezi cu masti si creme , aplica si o crema cu UV mare si o sa ai un ten proaspat si placut

tashulina

tashulina

Frumos

19 Mar 2010, 11:05

si corect ar fi, daca tot vrei sa ajuti, sa dai cateva solutii aici. Asa fiecare isi poate face reclama fara sa ofere vreo informatie utila...nu crezi?

iliescuamalia

iliescuamalia

buna

19 Mar 2010, 08:04

buna. sunt consultant de frumusete si reprezint 2 companii de produse cosmetice, care se distribuie prin una singura. as dori sa te ajut in "problema" ta cu fondul de ten. iti las adresa mea de mail: iliecuamalia@yahoo.com, daca te intereseaza ... si poate gasim solutii ca sa te ajut ...

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.