Fond de ten

by: semika
am facut greseala sa-mi cumpar un fond de ten de la Avon, este la tub, micut, inainte era varianta iluminator insa acum i-au schimbat nu stiu ce chestii si am zis ca poate o fi tot ca acela pe care-l stiam...vreau sa zic ca de la prima aplicare senzatia lipicioasa a fondului de ten m-a dezamagit, am zis ca poate asa e normal cand il aplici si sa raman cu el pe ten pana la sfrasitul zilei insa surpriza, tenul era facut varza dupa o zi de munca si avea un aspect obosit, de parca cine stie ce facusem. Am ajuns acasa si am aruncat tubul direct la gunoi!! Voi aveti vreo experienta neplacuta cu produse de la Avon? mai dati bani pe asa ceva? Eu nici nu vreau sa mai aud de aceasta firma

elle021

elle021

fond de ten foarte bun

19 Iul 2011, 12:54

scuze fetele, acum am vazut ca era acest topic despre fond de ten. Tocmai ce am mai deschis eu unul despre produsele M.A.C. si am recomandat fondul lor de ten. Este super, super tare. Costa cam multicel (150 ron) insa merita toti banii si te tine destul de mult deci e o investitie buna.

iliescuamalia

iliescuamalia

re:

29 Apr 2011, 08:06

fetelor, va spun sincer, ca sunt satula pana in gat de AVON si ORIFLAME .. mi se face parul maciuca cand aud de ei :D imi vine sa ii strang de gat .. dar nu fac asa ceva .. pur si simplu mi-am schimbat furnizorul :D

iliescuamalia

iliescuamalia

re:

29 Apr 2011, 08:05

nici eu nu ies din casa fara sa imi dau cu fond de ten ... macar un machiaj minimal ...

semika

semika

pur si simplu

28 Apr 2011, 17:33

nu pot iesi din casa daca nu ma dau cu outin fond de ten, nu fac exces, aplic foarte putin iar la munca nu-mi permit sa arat naspa

nu cumpara nimic daca nu au sample

28 Apr 2011, 16:16

sa poti sa testezi produsul, altfel poti sa ai surprize, indiferent de firma. Eu nu folosesc Avon, mi se par de proasta calitate, in aceiasi lista de Don'ts sunt Maybeline, NYC si Rimmel. Pot sa te intreb de ce folosesti fond de ten la servici si nu doar in weekend sau la o petrecere? daca faci exces orice fond de ten o sa iti faca tenul varza la un moment dat.

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.