Oriflame Optimals sau Nivea Visage?

by: narzinskaya
Pentru un ten tanar, mixt, fara probleme (in afara de luciul din zona T), care are nevoie de hidratare.

lilly_buterfly

lilly_buterfly

cred ca nivea mai degraba

12 Iul 2012, 15:43

despre oriflame am auzit foarte multe lucruri naspa

pisi

pisi

n-as alege

04 Iun 2009, 12:29

niciuna dintre variantele de crema prezentate.

ina09

ina09

:)

18 Mai 2009, 15:34

Oriflame Optimals! Sunt foarte multumita de aceste produse!

danaliana

danaliana

tot sincer

18 Mai 2009, 11:56

E drept ca daca ai resurse financiare poti opta pentru cele din categ. bio , dar pentru cei cu venituri medii, mai greu. Fiecare in functie de posibilitati, dar toate trebuie sa ne preocupam de aspectul nostru.

alinachita

alinachita

inscrieri metropolitan

09 Mai 2009, 21:18

cine doreste sa se inscrie la metropolitan cosmetice cod de inregistrare CMqV2A6C discount 25 la suta pt toate comenzile ce depasesc suma de 100ron, produsele sunt de calitate si la preturi mici pentru a vizualiza catalogul intra pe http://shop.metropolitans.ro/catalog/web%20catalogue/index.htm pt mai multe informatii contactati-ma pe adresa mea c_aylin_87@yahoo.com sau pe mess id c_aylin_87 inceark si nu vei regreta

danaliana

danaliana

farmec

28 Apr 2009, 10:18

Am gasit niste produse mai noi de la Farmec, si sunt si pentru tenul mixt. Sunt pe baza de aloe vera si ceai verde. Eu folosesc din aceeasi gama crema hidratanta matifianta pentru zona T si sunt incantata. Mai sunt si alte produse pentru tenul mixt si gras, dar nu le-am folosit inca. Sunt si acceptabile ca pret.

adutza36

adutza36

sincer?

11 Mar 2009, 13:24

Eu nu as opta nici pentru una nici pentru cealalta,de ce nu incerci ceva produse naturiste?.Daca stam bine sa analizam la pret sunt cam la fel dar,ca si calitate nu am cuvinte.Intra si tu pe site www.elemental.ro,si iti garantez ca vei fi fffff foarte multumita de ceea ce vei gasi acolo.

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.