Parfumuri care nu se mai fac

by: ihatepink
Aveti parfumuri preferate care nu se mai fabrica?

kty_pesa

kty_pesa

o oferta noua

24 Apr 2009, 01:14

inscriu reprezentanti FM group
firma se ocupa cu vanzarea parfumurilor:hugo boss,lacoste,escada,chanel,celine dion.....plus multe altele.cai care se inscriu au 40 % discount(cel mai mare) indiferent de suma comenzii.
parfumurile ai 30 ml si costa 49 lei(parfum)
50 ml si costa 49 lei(apa de parfum)....persista foarte mult.
daca sunteti interesati sa cumparati sau sa deveniti reprezentanti las id meu: kty_pesa

selfbeliver

selfbeliver

Anthracite

10 Oct 2008, 15:41

Mie imi placea f mult "Anthracite" de la Jacomo. Logodnicul meu a ajuns in Franta cu munca zilele acestea si s-a dus la un magazin mare de acolo, sa mi-l ia. I s-a zis ca nu se mai face... :(( Stie cineva un parfum care sa ii semene?!

pisi

pisi

am folosit

07 Oct 2008, 11:24

cu cativa ani in urma "Desnuda" de la Emanuel Ungaro, insa de atunci nu-l mai gasesc pe nicaieri. :(

pacat, mirosea tare bine!

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.