Parfumuri favorite

by: ador_parfumuri
Buna Fetelor,
Am vazut la metrou o reclama pentru un nou parfum de la Oriflame care se cheama Paradise. L-ati incercat ? Cum e ? Mi se pare a fi foarte feminin si sofisticat, asa ca mine 

aurelia50

aurelia50

concurs

06 Mar 2012, 15:48

ce parfum de pe site-ul Parfumexpress.ro ai folosi pentru a iesi in oras la o cina romantica? http://parfumexpress.ro/nina-ricci-nina-set-80-100,eu as alege acest parfum pentru o iesire in oras la cina.

aurelia50

aurelia50

concurs;ce parfum de pe site-ul Parfumexpress.ro a

06 Mar 2012, 15:39

ador parfumurile de calitate iar in ultima vreme sunt obsedata de parfumurile de la Nina Ricii, sunt pur si simplu perfecte

ador_parfumuri

ador_parfumuri

mi-a sosit Parfumul

05 Mar 2012, 12:52

Buna fetelor,

Vineri mi-a ajuns parfumul de care va intrebam (Paradise de la Oriflame). Este si o oferta speciala de pret la comanda.
Am incercat Paradise in weekend si mi-a placut mult in primul rand pentru aroma feminina,exotica si apoi pentru ca a tinut mult timp. Am iesit cu prietenii in oras si seara tarziu cand m-am intors acasa aroma se mentinea.

Pup dulce

iliescuamalia

iliescuamalia

buna

29 Feb 2012, 09:03

Buna Fetele :)
Eu iubesc parfumurile de la AMWAY :D si cele pentru femei, si cele pentru barbati. Chiar daca nu as fi partener, tot as cumpara produse de la AMWAY.
P.S. Daca sunteti interesate de mai multe detalii, va stau oricand la dispozitie. :)

sunshine84

sunshine84

Paradise

28 Feb 2012, 14:44

este tot de la Oriflame?

adela_me88

adela_me88

am primit Paradise

28 Feb 2012, 11:46

prietenul meu mi-a facut cadou de Dragobete un parfum Paradise. Imi place, mi se pare foarte feminin, exotic, si nu e f dulce pentru ca are in compozitie piper verde:)

wonderland

wonderland

Pai in cazul asta

24 Feb 2012, 16:36

nu pot sa spun decat faptul ca astept cu nerabdare sa-mi spui cum este acel parfum, dupa ce il vei testa

ador_parfumuri

ador_parfumuri

Buna

24 Feb 2012, 16:19

Buna Wonderland, m-am uitat la ei pe site si raspunsurile celor care au cumparat Paradise sunt destul de pozitive. Ma gandesc sa-l incerc totusi si o sa revin cu detalii daca-l cumpar.

wonderland

wonderland

Buna

24 Feb 2012, 14:08

din pacate eu nu am incredere in produsele de la oriflame, ador parfumurile de calitate iar in ultima vreme sunt obsedata de parfumurile de la Nina Ricii, sunt pur si simplu perfecte

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.