Pete rosii de la fondul de ten

by: japonialove
buna, am aplicat un fond de ten, pe care nu l-am mai folosit de foarte mult timp, iar seara cand m-am demachiat am obsrevat cateva pete mici, rosii; este posibil sa fi fost de la fondul de ten? pentru ca alta cauza nu vad. Nu este expirat si nici nu a fost tinut necorespunzator, aveti idee ce as putea face? mersi

katy83

katy83

poate tenul tau nu il mai accepta

30 Oct 2012, 08:05

avand in vedere ca nu l-ai mai folosit de foarte mult timp, ori pielea ta a devenit mai sensibila la ingredientele fondului de ten ori fondul de ten si-a schimbat "proprietatile". chiar daca dupa eticheta nu e expirat...incearca un fond de ten de calitate, eventual fara parabeni, cum sunt cele de la parisax professional, insa nu uita de el si odata cumparat foloseste-l.

lilly_buterfly

lilly_buterfly

pete rosii

12 Iul 2012, 16:01

ai consultat un medic dermatolog? poate sunt de la altceva acele pete...

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.