Problema Clinique !

by: tasia
Am cumparat prima data un fond de ten de la Clinique ( Superfit Makeup
Oil-Free Dry Combination) si m-am inteles de minune cu el, consistenta, culoare, acoperirea...tot. Pentru ca se terminase am zis sa raman la acelasi fond de ten. Insa de aceasta data fondul de ten are o consistenta super licida, zici ca e apa colorata si nici nu acopera bine. L-am luat din acelasi loc si prima si a doua oara (Mall vitan)

Credeti ca ar trebui s ama duc la Mall sa le zic? dar nu am am bonul :-(

iliescuamalia

iliescuamalia

buna

16 Dec 2010, 09:51

buna. sunt consultant de frumusete si reprezint 2 companii de produse cosmetice, care se distribuie prin una singura. as dori sa te ajut in "problema" ta cu fondul de ten. iti las adresa mea de mail: iliecuamalia@yahoo.com, daca te intereseaza ... si poate gasim solutii ca sa te ajut ...

ca sa completez, reprezint compania AMWAY, sunt consultant de frumusete pt. brand-ul ARTISTRY (care se distribuie prin AMWAY), iar preturile sunt mult mai accesibile decat cele de la Lancome. de asemenea, sunt consultant de frumusete pe brand-ul BEAUTY CYCLE, un brand nou lansat in portofoliul companiei AMWAY, foarte accesibile ca pret (comparate la pret si calitate cu L'Oreal sau Olay). va stau la dispozitie pt. mai multe detalii.

ihatepink

ihatepink

Vichy

30 Oct 2008, 12:34

Inceaca noul fond de ten pentru ten gras cu imperfectiuni de la Vichy.

tasia

tasia

Nici nu stiu ce sa mai zic...

29 Oct 2008, 14:46

Nu stiu ce sa mai cred...si eu ma indoiesc sa fi schimbat cei d ela Clinique produsul, este sub orice critica acest fond de ten. Sapun lichid, demachiant, sapun solid, crema contur ochi, crema zi...toate sunt bestiale de la Clinique. E prima data cand mis e intampla asa ceva. Si eu avema incredere in magazinele mari gen Sephora...

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.