Recomandare crema antiimbatrinire

by: delia2012
Cum si pe mine m-a cuprins febra de 30 de ani am inceput sa ma uit pe rafturi dupa crema antiimbatrinarie. Am tot incercat pe ele timp de cativa ani (mie mi se pare ca au trecut deja secole!) insa doar cateva au dat rezultate printre care se numara si produsele de la Vichy dar a caror rezultate fluctuau.
Mai nou am dat de o gama de produse care chiar m-au surprins. Am lasat de-o parte amestecurile chimice sintetice si m-am orientat spre produsele bio.E vorba despre produsele bio de la Laboratoire Gravier dintre care in special mi-a atras atentia crema antiimbatranire.
Fetelor veti vedea despre ce vorbesc dupa folosire... eu o aplicam si dimineata si seara si va recomand sa faceti la fel
Sa vedem cate multumiri primesc dupa aceasta recomandare!Smile

zumzica

zumzica

Lancaster

20 Feb 2014, 16:40

Eu folosesc crema asta, mi se pare grozav de buna. O foloseste si mama mea. Costa ceva, dar merita. Cel mai bine astfel de produse sa fie luate la reducere. Las linl-ul aici. http://ro.strawberrynet.com/skincare/lancaster/total-age-correction-complete-anti-aging/165627/#DETAIL

japonialove

japonialove

mie nu-mi plac produsele bio

30 Oct 2012, 14:52

de niciun fel, pentru ca sunt prea "perfecte" pentru a fi ceva natural

katy83

katy83

nici eu nu ma dau in vant dupa "bio"

30 Oct 2012, 07:50

mi-am luat o mare teapa cu o crema de fata care imi ingrasa si mai tare tenul, in loc sa rezolve problema. asa ca raman fidela produselor profesionale, cum sunt cele de la pevonia sau bruno vassari. dau un ban dar stiu ca isi fac treba

wonderland

wonderland

nici produsele bio

02 Apr 2012, 10:12

nu sunt atat de bune sau de bio, dupa ce ca dai o gramada de bani cine stie ce efecte au/n-au....eu nu am incredere decat in produsele pentru care am ramas fidela. nu am chef sa dau o groaza de bani sa umplu buzunarele unor oameni care au dezvoltat acele "concepte" doar pentru a se imbogati

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.