Rezista un ruj bio la fel de mult ca unul obisnuit?

by: verenadoll
Dupa ce am citit articolul cum rujul normal datorita ingredientelor sale decoloreaza buzele, m-am reorientat catre cele bio. Dupa ce am cautat cateva brand-uri Bio care au produse de machiaj, m-am intrebat daca sunt la fel de rezistente ca cele normale. Eu acum as vrea sa-mi achizitionez un ruj bio insa nu stiu cat rezista. Voi ce stiti despre acest lucru?

delia2012

delia2012

Buna fetelor

01 Apr 2012, 16:14

Inca nu am avut ocazia sa incerc un ruj Bio dar cu siguranta rau nu face. Eu folosesc produse de ingrijire Bio din Franta Laboratoire Gravier si sincer sunt foarte multumita.Va recomand sa le testati si voi. Le puteti gasi aici: www.armelle.ro

angeliqu3

angeliqu3

retusez

17 Aug 2010, 20:49

andreea4022000@yahoo.co.uk, nu .com :D

angeliqu3

angeliqu3

Produse Bio

17 Aug 2010, 20:47

Eu una sunt pentru produsele bio. Daca avem sansa sa folosim produse bio in loc sa ne distrugem sanatatea constiente fiind, de ce sa nu o facem?
O sursa pentru procurarea de produse bio este life-care. Mai multe informatii gasiti pe site-ul www.life-care.com.
De asemeanea, ma puteti contacta pe adresa sau id-ul de messenger: andreea4022000@yahoo.com pentru informatii despre produse si despre o profitabila afacere.

mihai15mai

mihai15mai

Rujul BIO!

20 Iul 2010, 09:47

Rujul BIO poate tine la fel de mult dar nu-ti pune in pericol sanatatea la fel de mult, care e foarte importanta zic eu :)

Mai multe detalii gasiti pe: http://bio-lifecare.yolasite.com/

verenadoll

verenadoll

ruj rosu

04 Iun 2010, 12:32

eu mi-am luat ieri pe langa alte produse si un ruj bio rosu ;) de la Nvey eco, au promotie de -60% si am primit si un portfard cadou. Pe mine ma costat 31 ron rujul, ceea ce nu mi s-a parut mult, culoarea este foarte frumoasa, nu are miros si s-a mentinut foarte bine pe buze. M-am dat cu el in jur de ora 19:00 si pe la ora 1 inca mai era pe buze, timp in care am mancat, am baut.

dorinella

dorinella

produse biologice

04 Iun 2010, 00:33

dupa experienta mea un ruj bio nu ii mai rezistent decit unul obisnuit.nu mia uscat buzelele dar nici nu lea protejat mai bine.eu nu am simtit nici o diferenta decit in buzunar.
Produsele bio sint facute plante care nu au vazut ingrasaminti chimici. dar daca sintem constienti ca prea multe chimicale distruge pamintul platim putin mai mult fara roaie

verenadoll

verenadoll

ruj

03 Iun 2010, 10:53

De la ce brand ai avut tu rujul? Poti sa-mi spui mai multe despre el. Stiu ca rujurile bio datorita ingredientelor sale ar trebui sa reziste mai mult...

alexandras

alexandras

ccc

02 Iun 2010, 16:36

eu am avut glosss parca si un fard bio. sincer nu am vazut nicio diferenta

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.