Stie cineva cum sunt trusele de machiaj de la Merionnaud?

by: wonderland
Vreau sa cumpar o trusa de la ei dar nu stiu nimic de calitatea produselor de la ei....

carina87

carina87

cosmetice

29 Mai 2014, 15:48

Am avut un ruj dar nu era foarte rezistent! Am mai cautat pe site-uri si am gasit ceva bun pe http://cosmicaonline.ro/ iar preturile sunt mai bune!

icmarga

icmarga

incearca! merita.

11 Mar 2013, 13:11

marionnaud? sunt foarte bune. eu ma inteleg perfect cu produsele de la ei. adica isi merita pretul (care, de asemenea, nu mi se pare exagerat). te sfatuiesc sa incerci. clar n-ai nmic de pierdut.

japonialove

japonialove

Truse de machiaj

08 Nov 2012, 14:23

Buna, am fost recent intr-un magazin Merionnaud si m-am uitat la trusele de machiaj, fata de cele prezentate pe internet, cele din magazin sunt cu mult diferite, si, desigur, mai scumpe. Dar din ce am vazut pareau de calitate, am vazut o trusa medie, cam la 120lei, avea farduri de ochi, blush si rujuri:) Sper ca te-am ajutat cu aceasta informatie

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.