ce preferati?

by: pascu_adina
Folositi gene,unghii si lentile de contact sau preferati sa aratati natural?

eli_mihai

eli_mihai

imi place natural

20 Oct 2010, 19:47

imi place mai mult naturala.chiar mi-am gasit acum un fond de ten, in sfarsit o nuanta care mi se potriveste si am aspectul ala de ten natural.imi place asa mult.mi l-am comandat de pe www.luxbeauty.ro si este de la parisax.va pup

selfbeliver

selfbeliver

Fara!

10 Oct 2008, 15:49

Toate artificiile acestea sunt de prisos... cel mai bine ar fi sa ne punem in valoare trasaturile cat mai natural...

aricuta

aricuta

natural

21 Apr 2008, 23:41

chiar nu-mi plac nebuniile care ne fac sa parem altfel decat suntem gen unghii sau gene false, silicoane etc etc...asa sunt, asa traiesc, nu?:))upgradarile nu cred ca ajuta f mult...

pisi

pisi

fara

01 Apr 2008, 16:35

gene false, unghii false, bronz de solar, extensii de par sau lentile de contact, prefer sa fiu eu naturala, asa cum m-au facut mama si tata.

sunt adepta chestiilor naturale, asa cum sunt ele, deoarece ele ne fac unici si ne deosebesc de ceilalti.

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.