crema pentru curatare a fetei

by: andreea_patrascu
Poate cineva sa imi recomande o crema de calitate pentru curatarea si tonifirea fetei?

iliescuamalia

iliescuamalia

buna

16 Dec 2010, 09:54

buna. sunt consultant de frumusete si reprezint 2 companii de produse cosmetice, care se distribuie prin una singura. as dori sa te ajut in "problema" ta cu fondul de ten. iti las adresa mea de mail: iliecuamalia@yahoo.com, daca te intereseaza ... si poate gasim solutii ca sa te ajut ...

ca sa completez, reprezint compania AMWAY, sunt consultant de frumusete pt. brand-ul ARTISTRY (care se distribuie prin AMWAY), iar preturile sunt mult mai accesibile decat cele de la Lancome. de asemenea, sunt consultant de frumusete pe brand-ul BEAUTY CYCLE, un brand nou lansat in portofoliul companiei AMWAY, foarte accesibile ca pret (comparate la pret si calitate cu L'Oreal sau Olay). va stau la dispozitie pt. mai multe detalii.

irina88

irina88

Vichy

02 Apr 2008, 04:12

Produsele de la Vichy sunt foarte bune, cel putin in cazul meu chiar au avut efect. Pentru tonifiere recomand spray-ul cu apa termala, care calmeaza si improspateaza tenul. Este extraordinar.

irina2828

irina2828

Crema

15 Mar 2008, 16:22

http://www.cosmeticeavon.ro/curatare-revitalizant-avon-solutions-p-1247.html

pisi

pisi

incearca

14 Feb 2008, 16:27

cremele de la Clinique sau de la Origins.

Poate ca sunt mai scumpe, dar sunt si foarte bune. :)

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.