Bai fierbinti

by: monita
Baile fierbinti imi par o metoda placuta de relaxare. Somnul va fi unul mult mai placut si linistit dupa o astfel de baie.

italy

italy

apa fiebinte termina pielea

09 Aug 2008, 18:20

si v mai plangeti ca aveti celulita sau mai stiu eu ce........

speranta2007

speranta2007

buna

11 Mai 2008, 08:33

spunemi te rog ce spuma de baie si uleiuri folosesti,ma confrunt cu o mare oboseala,multumesc

aricuta

aricuta

le iubesc

09 Apr 2008, 22:15

bai fierbinti...lungi...spuma...uleiuri...as sta in cada asa o vesnicie, ma relaxeaza, ma destreseaza, vara ma racoresc, dorm excelent dupa, ma simt bine dupa cand imi miroase tot corpul a flori si uleiuri, pielea se simte bine, chiar daca e obosita si solicitata...
nu cred ca dauneaza sanatatii cum am citit mai sus,apa trebuie sa fie fierbinte, dar nu extrem de fierbinte ca nu facem baie in apa clocotita :))...pune sangele in miscare, deci imbunatateste circulatia, e recomandata la depresii, stres, anxietate etc...deci nu poate dauna, eu zic ca studiile respective au fost eronate

emutza

emutza

bai lungi

31 Mar 2008, 22:08

si mie imi plac deoarece te ajuta sa te relaxezi si sa uiti de probleme,dar uneori mi s-a mai intamplat sa si adorm in cada de aceea nu prea stau mult in cada desi...

pascu_adina

pascu_adina

.....

29 Feb 2008, 15:50

Imi place sa fac bai fierbinti ma ajuta sa ma relaxez si sa uit de probleme.

melania_antony

melania_antony

si mi-e imi plac

25 Feb 2008, 17:49

Si eu fac bai fierbinti in fiecare zi.De cand fac acest lucru ma simt foarte binesi mult mai relaxata.

dvalica

dvalica

bai fierbinti

25 Feb 2008, 12:31

cand spuneti bai va referiti la cada plina sau la dus? pentru ca baile cu cada plina sunt f. periculoase.Studiile medicale au demonstrat-o.Poti face complicatii diverse(comotii,infarct,hemoragii)in functie de ce boli suferi(inima,varice,circulatie sangvina proasta)....

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.