Desenele copilariei

by: semika
Sunt zile in care simti nevoia sa te relaxezi iar un mod foarte bun de a realiza acest lucru este vizionarea desenelor animate care ti-au marcat copilaria. Poti retrai clipe frumoase alaturi de persoanajele dragi in timp ce savurezi o cana de ciocolata calda si cateva prajituri. Pentru multe persoane ar insemna o pierdere de timp insa ganditi-va ca este minunat sa retraiesti clipele copilariei prin prisma acestor desene, sunt amintiri care vor ramane mereu in mintea noastra. Poti in locul unei zi de shopping sa-ti strangi prietenele la o sesiune de povesti si intamplari haioase, sa povestiti cat de nerabdatoare paraseati locul de joaca pentru a viziona personajele dragi, personaje pe care incercai de multe ori sa le imiti.

Voi ce parere aveti despre acest gen de activitate?
Ce personaje va erau dragi in copilarie?

autumn

autumn

of

25 Mar 2011, 13:56

ce-as mai vedea acum Sandy Belle si nazdravaniile ei... Chiar, de unde as putea downloada aceste desene animate?

iliescuamalia

iliescuamalia

:)

25 Mar 2011, 08:33

Sailor Moon, Sandy Bell, Mihaela si Azorel (parca); Lolek si Bolek; Piff et Hercule; alea cu nu zait pagadi :D (nu mai imi amintesc cum se numeau); mai erau unele cu Mila (parca) (voleibalista :D); mai erau unele cu un fel de maimutza zburatoare colorata in roz cu niste pirati (personalul principal masculin avea niste ochi albastri superbi parca Ren sau Wren il chema :D); si lista poate continua :D

semika

semika

Preferinte

24 Mar 2011, 14:00

Eu ma uitam la Sailor Moon cand eram mica, ma fascinau acele desene:)

ynna000

ynna000

eu inca

24 Mar 2011, 12:24

ma uit la desene, nu pot sa renunt deloc la ele. Eu mereu am fost fana desenelor lui Tex Avery adica Droopy sau multe alte personaje care si acum ma amuza. Tom si Jerry sunt si ei in lista mea.

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.