Dormitul in hamac

by: lilly_buterfly
Ce parere aveti despre dormitul in hamac? Da dureri de spate sau doar persoanelor care au deja probleme cu spatele? Mie mi se pare o pozitie destul de incovoiata pentru coloana, insa am vazut si hamace care erau foarte bine intinse...

chloe009

chloe009

hamacul e genial

09 Sep 2010, 16:25

Mie mi se pare hamacul genial din toate punctele de vedere. Vara asta am cam abuzat de hamace pe oriunde m-am dus si incerc sa gasesc un loc pentru asa ceva si acasa. Nu m-a durut deloc spatele de la dormitul in hamac.

nonette

nonette

.

17 Aug 2010, 14:08

acum astia cu dureri de spate trebuie sa fie mai atentie tot timpul. dar pentru un somn asa de amiaza n-ar trebui sa ai dureri de spate, depinde si cat de obosit esti si cat de mult dormi

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.