Hobby-ul

by: dr_psy
Relaxarea sta uneori si intr-o placere pe care ti-o permiti: goblenul, cititul, cumparaturile, plimbarea in parc..

monita

monita

plimbarile

04 Oct 2007, 17:43

prefer plimbarile lungi, seara prin parc. Pe langa faptul ca este un hobby de-al meu, este si o excelenta metoda de relaxare.

pisi

pisi

Metode de relaxare

09 Iul 2007, 10:12

Iata ceea ce ma relaxeaza pe mine: cititul,muzica,dansul,turele cu bicicleta,intalnirile cu prietenii,sa stau la o cana de ceai de vorba cu sotul,masaj(ador sa fiu masata),cosmetica si moda,sa ma joc cu nepotelul meu.
Ordinea e aleatorie,ok? :)

sabina11

sabina11

Re

01 Iul 2007, 18:28

Cititul + sah . Cu toate ca ultimul, il practic in concediu, nu e de folos pt. inlaturarea stresului ;)

emilia_25

emilia_25

shopping-ul

25 Iun 2007, 15:14

ma intalnesc cu prietenele mele si dam o raita prin mall-uri. ma relaxeaza si ma binedispune.

simona_const2005

simona_const2005

iesitul cu prietenii

20 Mai 2007, 20:53

asta e hobby-ul meu. o intalnire cu prieteni buni si o cafea la fel e buna. ma relaxeaza enorm si imi imbunatateste starea de spirit.

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.