Masaj facut de o femeie

by: autumn
Acum cateva zile eram in vizita la o prietena buna si a venit tipa care ii face masaj. Mi s-a parut putin dubios ca o alta femeie sa maseze corpul altei femei, mai ales ca amica mea era complet dezbracata. Cum este mai normal sau mai putin stanjenitor? Barbat maseur la femeie sau invers?

sirenne75

sirenne75

Eu aleg baiatul

11 Oct 2011, 18:13

Am facut masaj si la fete si la baieti.Fetele au degetele subtiri,te invinetesc mai repede si nu au rabdare cu tine,in schimb ,baietii sunt mai atenti,au mainile groase,degetele groase si nu simti mai nimic dureros la masajul anticelulitic.Daca e sa fac relaxare aleg tot baiat!Eu am un baiat care vine acasa si imi face masaj e insurat si e foarte la locul lui,are 35 de ani.Imi face masaj de 2 ani,e diferit de tot ce e pe piata imi face si anticelulitic si de relaxare.Daca vreti vb cu el,stiu ca lucreaza si la un salon in Bucuresti.

autumn

autumn

Da, atunci asa era politica.

05 Iul 2010, 09:16

Insa nici nu existau atatea centre de masaj, erau doar spitale cu sectie de kinetoterapie.

tashulina

tashulina

Tin minte

30 Iun 2010, 08:59

ca am fost odata la masaj, la un centru medical, insa era masaj terapeutic nu de relexare si era facut de un barbat orb. Stiu ca pe vremea lu' Ceausescu asa era politica.

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.