Picnicul

by: pascu_adina
De cate ori ies la iarba verde cu prietenii ma relaxez si uit de probleme pe care le am.Si voi va relaxati atunci cand mergeti la picnic?

monique_1

monique_1

Relaxare

28 Mar 2008, 14:57

Intotdeauna iesirea la iarba verde iti da un sentiment de libertate, e locul in care uiti de toate problemele pe care le-ai acumulat in timpul saptamanii. Ador sa ies la picnic cu familia si prietenii, imi place sa fac chiar eu gratarul , sa mai stau la un "pahar" de vorba cu ei, sa ma plimb etc.

axellutza

axellutza

natura

22 Mar 2008, 19:17

hmm natura te face sa scapi de anumite momente de tristete dar te pune si pe ganduri in problemele tale si poate dak ai putina inspiratie ai putea sa le rezolvi..

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.