ulei pt masaj

by: sunshine84
dupa o zi stresanta ce poate fi mai bun decat un masaj cu ulei, voi ce parere aveti?

ginie_pp

ginie_pp

ulei de masaj

09 Iun 2017, 11:20

Da, intradevar, la finalul unei zile stresante, un masaj suna minunat. Insa conteaza foarte mult uleiul pe care il folosesti. Eu am descoperit uleiul de masaj cu ulei esential de lavanda de la BottegaVerde.ro. Il iau tot timpul cu mine atunci cand decid sa imi fac programare la masaj. Miroase atat de bine si iti confera o stare de relaxare totala.

andreeaiovici

andreeaiovici

Gel de dus cu extract de catina alba

11 Oct 2011, 12:31

Buna! eu am cumparat de la Weleda gelul de dus cu extract de catina alba organica Este super hranitor si are un miros minunat. Contine vitaminele A şi E, hidrateaza si lasa pielea fina la atingere.
Dupa fiecare dus pielea mea ramanea uscata, dar cu gelul acesta pielea ramane elastica si sanatoasa. Ma incanta foarte tare si mirosul de portocala, mandarine si grapefruit care asigura buna dispozitie. De fapt, atunci cand am cumparat mirosul a fost cel care m-a convins. In plus, faptul ca este bio si nu a fost testat pe animale..este foarte important pentru mine.

tashulina

tashulina

daca vrei ceva

05 Oct 2011, 11:42

eficient si ok la pret, cumpara "Ulei de masaj relaxant" de la Genmar Cosmetics. Contine ulei esential de Ylang-Ylang, lavanda, Patchouli.

Elibereaza tensiunea, calmeaza simturile, lasa pielea supla si delicios parfumata.

Si costa doar 13 lei flaconul de 100 ml!

japonialove

japonialove

nu este o idee rea deloc

05 Oct 2011, 10:49

chiar este foarte recomandat uleiul pentru ca imbunatateste si circulatia

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.