Va ajuta sotul/tati la treburile din casa?

by: liz
Pe mine ma ajuta sotul meu destul de mult: iese afara cu copiii, mai spala vasele, ne mai pregateste si masa, se joaca cu ei si multe altele..
La voi cum e?

anamaria20

anamaria20

nu chiar

12 Feb 2010, 12:04

la mine nu prea se intampla asta.....ft ft ft rar

sigur

04 Nov 2009, 06:35

ma ajuta, chiar daca e f obosit de la servici , caci lucreaza chiar si 10 ore pe zi, ma ajuta la orice ii cer eu, nu ma lasa sa car nici o sacosa, oricat de usoara ar fi ea, nu ma lasa sa aspir, f mult timp nu ma lasa sa spal nici vase , ca sa nu imi stric unghiile :), acum le spala masina :)), cand lucram ma astepta cu mancarea gatita de el, ce sa mai spun, daca avem petrecere el pregateste aproape totul, ba ma mai trimite si la coafor ,sau sa imi fac somnul ca sa nu fiu obosita pentru petrecere, este cu mult peste asteptarile mele ... si cand ma gandesc ca atunci cand l-am cunoscut mi-a spus pe sleau ca nu stie sa faca nimic , ca el e baiat alintat de mama :))

myke

myke

am noroc..

21 Mai 2009, 08:53

Pe mine ma ajuta ff mult,seara iese afara cu copii si wekendurile sunt ale lui dak am de facut ceva important,deci sunt o norocoasa ma ajuta si cu copii si cu treburile casei..curatienie piata..mai putin la gatit..

madi17

madi17

sunt o norocoasa

18 Ian 2009, 23:56

Cat am fost insarcina si cateva luni dupa nastere sotul meu a facut toate treburile casnice.Eu ma ocupam doar cu gatitul.Si acum ma ajuta mult, se joaca cu baietelul nostru, face si mancare cand are timp.O data pe saptamana ii face baiatului baie doar el.

liz

liz

mersi

13 Ian 2009, 23:04

Imi pare rau pentru voi! Asta e...

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!