Jay gsm

by: costinsilviu27
RJAY-GSM Reparatii telefoane mobile, PDA, GPS
Sincronizari, salvari de date
Vânzari componente si accesorii pentru telefoane mobile
Schimbarea softului din telefon în cazul în care softul vechi s-a stricat, depersonalizari meniuri
Instalare soft versiune mai noua pentru a creste stabilitatea si viteza telefonului Dvs. sau pentru a
adauga functii noi.
Resetari telefon, resetari parametrii semnal, luminozitate ecran, resetari cod telefon.
Instalare meniu în limba romana, maghiara sau orice alta limba doriti.

Daca sunteti multumit cu serviciile noastre, recomandati-ne prietenilor, daca nu, recomandati-ne dusmanilor
dumneavoastra.
contact Vata costin silviu Ms sat vanatori nr 295
hackersilviu1990@gmail.com

costinsilviu27

costinsilviu27

Va ajut cum pot si eu

06 Mar 2018, 17:03

Ma numesc silviu anuntul de mai sus imi apartine si pormit sa va ajut cat pot daca imi faceti cunostinta cu o fata sau femeie pentru o relatie am 28 ani is nascut in 19 ianuarie 1990
ma puteti suna cu numarul normal si sa imi dati mesaje debia astept ma prind una dintre voi si sa fiu impreuna cu ea si imi placea alea care is mai stramte

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.