Shopping online

by: aldana03
Ce parere aveti despre articolele comandate de pe net? de exemplu, vreau sa-mi comand o rochie de pe net, nu prea stiu la ce sa ma astept...voi cam cat sunteti dispuse sa dati pe o rochie si cam ce asteptari aveti de la acest gen de produse? pentru produsele de calitate superioara, sunteti dispuse sa platiti mai mult? conteaza mai mult calitatea sau pretul?

fbblloondyy_Georgescu_Andreea

fbblloondyy_Georgescu_Andreea

RECOMAND

27 Nov 2017, 12:07

Dragelor, daca sunteti pasionate de shoppingul online, va recomand un grup cu vanzare pe facebook, cu hainute de la branduri produse pentru Anglia, super frumoase, inclusiv tinute de birou. Las aici linkul https://www.facebook.com/groups/827160217422852/

fbandra_girl07_Lese_Andra

ALTA PARERE DESPRE EMAG

16 Nov 2017, 10:43

Eu sunt multumita de produsele si livrarea celor de la emag, precum si de gama larga de produse. http://l.profitshare.ro/l/4028891

Recomand

16 Nov 2017, 10:36

Mie imi place sa fac shopping online, de la produse mari pentru acasa ( saltele, paturi, dulapuri, pana la haine si produse de ingrijire personala).
Recomand cu placere. http://l.profitshare.ro/l/4028813

ioanamarian1988

ioanamarian1988

magazin online

19 Iun 2017, 14:16

Eu de curand mi-am cumparat o rochie de pe www.sanctum.ro si trebuie sa va spun ca am fost socata cand a doua zi era curierul la usa mea cu produsul. Pun foarte mare accent pe modul in care se simte clientul iar calitatea foarte ok si preturi bune. Eu îi recomand cu drag

ginapopescu187

ginapopescu187

Imbracaminte de calitate

07 Iun 2017, 17:43

Buna fetelor!De curand am descoperit un site nou de imbracaminte www.haine-echipamente.ro .De aici am cumparat pentru toata familia in special pentru cel mic.Au produse de foarte buna calitate la preturi destul de bune.De cele mai multe ori pretul spune totul despre calitate.Va recomand acest site cu toata inima.

lauralaura

lauralaura

magazine online

27 Mar 2017, 16:51

Eu adesea cumpar haine online, e simplu, nu trebuie sa pierd mult timp. de ceva timp am descoperit site-ul www.womanfashion.ro. sunt haine elegante si casual la preturi accesibile. pup

fbreluazy_Ionescu_Laura

fbreluazy_Ionescu_Laura

sadora.ro - genti, portofele, accesorii

06 Mar 2017, 16:41

De pe acest site mi-am luat o groaza de genti. Sunt foarte seriosi, am primit comanda a 2-a zi si calitatea lor e foarte buna. Mi-a placut ca ai de unde sa alegi, au o gama mare de genti la preturi mici (genti casual, genti office etc.) bafta

elkintextil

elkintextil

Prettymoda.ro

10 Ian 2017, 18:48

Puteti vizita siteul nostru.Aici puteti gasi rochii casual rochii de zi.Prettymoda.ro

daniela89

daniela89

rochii de seara online

28 Dec 2016, 13:14

Cumpărătorul trebuie să aibă încredere în magazinul online. Este bine când ai posibilitate să citești comentarii altora ca să faci opinie porprie. Am mai cumparata rochii la https://juliahelena.com/ro/rochii-de-seara-catalogue și nu n-am avut regrete.

alinaser

alinaser

dehaine.ro

10 Dec 2016, 11:27

Nu dau banii inapoi pentru comanda returnata si ignora
clientul.

fbradu.chirac_Chirac_Radu

fbradu.chirac_Chirac_Radu

Atentie la Emag, si tu poti fi urmatoarea victima

12 Oct 2016, 23:16

Cumparati de unde vreti si ce vreti, dar sa fiti atente la Emag. Am platit cu cardul si 12 zile mai tarziu inca nu am primit comanda completa, ci doar partial. Nu cred ca ai vrea sa comanzi o rochie pe care deabia astepti s-o porti si sa te trezesti si cu banii luati si cu rochia lipsa. Acum incerc sa recuperez banii sau produsul, dar nu cred ca va fi lucru usor.

strafer

strafer

Rochii de designer

07 Oct 2016, 16:05

Va propunem o alternativa la achizitie de rochii, si anume rochii de inchiriat. Sunt originale 100% si la un pret accesibil.

danmarinn

danmarinn

Haine online

04 Aug 2016, 15:03

Sunt foarte multumita de www.perdonna.ro.Au rochite de ocazii, toate produse in Romania. Preturi excelente!

adelinatimisoara

adelinatimisoara

camasa gen rochita pe comanda

22 Iun 2016, 13:23

Buna!
Eu ultima oara mi am comandat o camasa gen rochita pe comanda de la dragos prioteasa. Lunga si sparta pe lateral... www.dragosprioteasa.ro/camasi-pe-comanda

alexia26

alexia26

Cizme dama

30 Sep 2015, 14:32

Doresc sa cumpar o pereche de cizme dama. Ma puteti ajuta cu un sfat. Se poarta cizme peste genunchi sau cizme UGG?

didimihaiescu

didimihaiescu

Da! MissGrey!

15 Apr 2014, 02:25

Buna fetelor, am accesat si eu www.missgrey.ro si ma declar incantata! Mi-am achizitionat fara probleme cu marimile doua rochite si doua bluzite foarte dragute si tineresti! Raportul calitate/pret este foarte buna!

ivanaivanov84

ivanaivanov84

talis.ro

17 Mar 2014, 14:57

Am descoperit si eu brandul Talis si m-am indragostit de rochiile lor. Deja mi-am achizitionat 2 dar nu ma opresc aici :)

mirelaivanov

mirelaivanov

Talis l'atelier creatif

14 Mar 2014, 18:27

Ma declar foarte multumita de www.talis.ro! Am achizitionat de curand o rochie de seara minunata si clar unicat de la ei, demna de covorul rosu al Oscarurilor credeti-ma!

ioanageorgescu

ioanageorgescu

MissGrey.ro

14 Mar 2014, 14:43

Buna si eu am comandat de pe net de la www.missgrey.ro si sunt extrem de incantata! Am descoperit un brand 100% romanesc cu haine pe toate gusturile si mai ales pentru toate marimile! Au fost extrem de promti cu livrarea! Recomand cu caldura!

lorrre53

lorrre53

Recomandare

01 Mar 2014, 22:14

Va recomand Miss Grey www.missgrey.ro Au produse foarte dragute, de la rochii la sacouri, pantaloni. Preturile sunt bune, iar client service-ul de nota 10. Recomand cu caldura!

dyfashion

dyfashion

Magazinul DyFashion.Ro

01 Mai 2013, 12:33

Puteti vizita siteul nostru. Aici puteti gasi rochii de ocazie la preturi rezonabile.

floriflorina

floriflorina

Excelenta

29 Aug 2012, 16:12

Am cumparat online un cadou pentru sotul.De fapt a fost o experienta cadou.Am cumparat un voucher de zbor de pe www.activitati-cadou.ro Totul a iesit excelent,a fost cel mai frumos cadou pe care puteam sa i-l ofer.il recomand cu incredere

andrewstarlike

andrewstarlike

Shopping online si reducerile de iarna

20 Ian 2012, 10:38

Pentru cine nu a incercat sa cumpere haine online recomand doar sa incerce! Persoanele nu doar ca nu vor fi dezamagite dar s-ar putea sa nu mai conceapa ulterior cumparaturile offline. Si atentie la lunile ianuarie si februarie: intotdeauna sunt reduceri foarte mari. In special la: imbracaminte femei si incaltaminte dama. Spor la reduceri :)

bubulinalina

bubulinalina

cea mai buna combinatie este calitate + pret

26 Dec 2011, 17:34

Buna,

si eu comand haine online si ma declar foarte multumita. ultima achizitie o am de la www.fashionup.ro ... o rochie tina r ... super material si pretul foarte ok (pentru mine).

selloise

selloise

Verificati asta !

15 Dec 2011, 21:22

Buna, fetelor ! Ia uitati ce am gasit : chicgarderobe.blogspot.com

sonya_d

sonya_d

am deschis un magazin nou!

12 Dec 2011, 12:23

Fetelor am deschis un magazin nou cu haine foarte dragute zic eu:) magazinul este www.bonmagazin.ro
Am hainute in mare de la firme din Anglia precum asos, debenhams, next, topshop, atmosphere..dar cateodata mai aduc si zara si bershka in functie de cum le gasesc. Hainele le puteti gasi in mare parte si pe magazinele lor oficiale dar la preturi mult mai mari.
Va pup si va astept cu drag!

mcristina77

mcristina77

Desario cu Dana Savuica

07 Iun 2011, 10:54

Buna,
Nu stiu daca ati aflat ca Dana Savuica a lansat Desario.ro, un magazin unde gasesti haine, incaltaminte, genti,costume de baie, lenjerie intima, bijuterii, cravate, decoratiuni interioare etc.
Au niste sandale foarte dragute colorate din piele. Mie mi-au placut foarte tare. Sper sa va placa si voua.Si pot sa va faca la comanda pe ce culoare doriti si pretul este acelasi. Link-ul este www.desario.ro.

flori10

flori10

haine si bijuterii

26 Mai 2011, 15:34

eu haine imi iau de la assos.com si orsay iar bijuterii de pe argintarie.ro

jannette04

jannette04

haine dama

09 Mai 2011, 23:32

legat de shopping-ul online eu sunt foarte multumita de site-ul www.hainedama.ro .... hainele sunt tare faine, iar preturile sunt accesibile :)

mariatheone

mariatheone

niciodata nu sense

09 Apr 2011, 20:43

sunt niste unii pe net pe care ii cheama sense - sa nu va luati NICIODATA. Sunt niste haine oribile, se vede ca sunt facute in romania...Oribil, statea stramba pe mine rochia, plasticul ei ma facea sa transpir. Mama le vazuse si imi spusese ca sunt foarte urate dar nu am crezut-o.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!