Fibrom Uterin

by: mari8952
Buna ziua! Am intampinat destule probleme de-a lungul vremii. Imi doream sa raman insarcinata, dar mergand constant la control am descoperit un fibrom. Cu ajutorul dr Silviu Istoc am reusit sa scap de aceasta problema prin operatie laparoscopica. Dupa cateva luni am reusit sa raman si insarcinata, iar acum mai am putin si nasc. Il recomand cu incredere tuturor femeilor care au probleme. Sanatate!

mari8952

mari8952

Fibrom uterin

27 Iun 2018, 15:54

Buna ziua! Sfatul meu este sa mergeti la un medic, care va poate ajuta sa scapati de aceasta problema fara a interveni si alte complicatii. Sora mea a avut o problema asemanatoare cu un fibrom care i se marise considerabil. Nu a putut accepta sub nicio forma ideea ca nu va putea ramane insarcinata asadar m-am pus pe cautari pentru a gasi cel mai bun medic. Astfel l-am gasit pe dr. Silviu Istoc, specializat in interventie laparoscopica, in care fibromul este indepartat fara a fi afectat uterul. Sansele ca ea sa ramana gravida sunt normale, asadar il recomand cu toata increderea pe dr. Silviu Istoc. A facut o treaba de apreciat!

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.