Sunt insarcinata

Afla de la celelalte forumiste ce trebuie sa faci atunci cand esti insarcinata. Te confrunti cu o mica problema si nu stii daca este normal sau nu? Nu-ti fie teama sa pui intrebari.

sunt insarcinata si nu stiu ce sa fac..

am nevoie de ajutor,sunt insarcinata in sase saptamani si la sfarsitul saptamanii sunt programata pentru avort .eu imi doresc copilul dar prietenul me...

20 mesaje

oare sunt insarcinata???

de cateva saptamani am stari de greata si uneori si pofte si mia intarziat si ciclul menstrual 8 zile,am facu o ecografie si am endometrul marit am fa...

4 mesaje

Sunt insarcinata??Ajutati-ma!!

Am si eu o problema foarte mare....pe 3 septembrie am avut un contact sexul cu iubitul meu dar am luat postinor 2,eram chiar in perioada fertila!Pe 19...

15 mesaje

sint insarcinata!!!!!

Haloo!!sint foarte fericita ca dupa 10 ani am reusit sa fiu din nou insarcinata!!Am deja 18 saptamini si tare mi-ar place sa discut cu alte viitoare m...

2 mesaje

am aflat

gata! este oficial, sunt insarcinata, port un sufletel in mine, insa am facut ecografia prea devreme si se vedea ca un bob de piper

2 mesaje

sunt insarcinata!!!

Sunt inasarcinata in 2 luni am intrat in a treia.Problema e ca saptamana trecuta am fost la dentist,am avut o extractiepentru care ma simt extrem de v...

2 mesaje

O viitoare mamica singura!

Eu sunt insarcinata in 8 luni si abia astept sa-mi vad fetita. Sunt f. fericita desi sunt singura....sper sa ma descurc...ce ziceti?

3 mesaje

Mamica de gemeni

29 mesaje