sint insarcinata!!!!!

by: 
Haloo!!sint foarte fericita ca dupa 10 ani am reusit sa fiu din nou insarcinata!!Am deja 18 saptamini si tare mi-ar place sa discut cu alte viitoare mamiciiiiiiiiii.....va pup!!

felicia_andreescu

felicia_andreescu

felicitari

18 Feb 2008, 17:06

Cand te gadesti ca sunt femei care isi abandoneaza copii si femei care se lupta ani de zile pentru a avea macar un copil.Cateodata viata este nedreapta.

sonique

sonique

felicitari

24 Sep 2007, 21:51

Cel mai bine ar fi sa postezi subiectul asta pe forumurile de gravidute. O sa fi foarte incantata de subiectele de acolo, iar gravidute sau mamici cu experienta care te pot ajuta cu orice sfat sunt o gramada. O stiu din experienta. Ma bucur tare mult pt tine, D-zeu sa fie cu voi si de acum sa ai grija la tot si nu uita de analize....sunt atat de multe acum.....Sa fii sanatoasa si tu si bebelul tau. Pup

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.