Despre lenjeria intima

by: ioana_myna
Buna fetelor, am postat o noua tema deoarece imi doresc sa aflu ce preferinte aveti voi in materie de lenjerie intima si aici ma refer fie la cea erotica sau cea simpla (comoda,simpla, fara prea multe imprimeuri) Eu sunt o mare cumparatoare de lenjerie intima, cu modele deosebite. Din pacate dupa multe cautari si cumparaturi online, m-am ales cu obiecte de lenjerie intima pe care le-am purtat maxim doua saptamani ca mai apoi sa nu mai fie purtabile din cauza cusaturilor ce au cedat, a materialului uzat dupa prima spalare etc. Nu are sens sa enumar aici diversele probleme aparute insa m-am saturat de calitatea proasta si preturile ridicate. De aceea am nevoie de opiniile voastre privind preferintele in materie de lenjerie si aici ma refer la textura materialului sau culorile preferate? De asemenea, ce parere aveti despre sistemul de cumparare online? Ce sistem de plata va convine, plata cu card sau la primirea coletului?
Sper sa nu vi se para incomode aceste intrebari si sa imi raspundeti deoarece doresc sa vin pe piata in curand cu o colectie proprie de lenjerie intima produsa in atelierul meu pe care sa o comercializez pentru inceput online.

www.secretul-tau.ro

www.secretul-tau.ro

Cumpara lenjerie sexy site www.secretul-tau.ro

05 Oct 2018, 23:57

Care sunt tendintel cand vine vorba de lenjeria intima sexy in 2018? Afla toate detaliile despre ce se poarta, culori, modele si marimi care se cauta pe www.secretul-tau.ro magazin de lenjerie sexy

idcatalin

idcatalin

pe lenjeriecadou.ro

24 Ian 2012, 00:48

Pentru a ma informa cat mai bine eu intru pe www.lenjeriecadou.ro unde am posibilitatea sa vad zeci de articole pentru fiecare categorie in parte. Cred ca este cel mai mare portal online de lenjerie intima.

ladysboutique

ladysboutique

www.ladysboutique.ro

05 Ian 2012, 21:57

Daca esti pasionata de lenjeria intima, indiferent ca este sexy, erotica sau comoda, dar feminina, din bumbac de calitate combinat cu modal, ce face materialul mai rezistent , cu putere mai mare de absorbtie si pastrare a culorii, seturi top+panty sau pantaloni scurti, pijamale de calitate din satin sau bumbac+modal, cu modele moderne si tineresti, body, camasi de noapte din satin sau rochii de casa, toate le gasesti pe http://ladysboutique.ro

lenjerie_eleganta

lenjerie_eleganta

lenjerie eleganta

03 Iun 2011, 06:58

Fetelor am o super propunere pt voi. Va recomand un site unde puteti sa gasiti lenjerie eleganta foarte sexy si provocatoate. Calitatea este deosebita si preturile sunt cele mai bune de pe piatza. La comenzi de peste 300 de lei primesti cadou o pereche de chiloti Hustler 2010 - www.lenjerie-eleganta.ro - 0754054400

milla84

milla84

WOW super preturi

16 Mai 2011, 13:01

eu imi cumpar de 2 ani de pe www.dinashop.ro si sunt super multumita atat de calitate cat si de preturi. tin sa precizez ca au cele mai mici preturi de pe net iar serviciul de relatii cu publicul este ireprosabil.

miu1992

miu1992

Lenjerie intima Pierre Cardin

12 Feb 2011, 22:20

Buna fetelor! Si eu cautam de ceva timp un magazin online de lenjerie intima de calitate si am intrat si pe cele pe care le-ati mentionat voi si sunt simpatice unele. Insa eu am descoperit recent un magazin online care are lenjerie intima de la Pierre Cardin si au modele ff dragutze si calitate super buna. Site-ul este www.kaiya.ro .
Eu mi-am comandat un body negru de care sunt incantata maxim. :D

ileana_damian

ileana_damian

wow, pret bun!

06 Nov 2010, 15:24

tare! si eu tot Love Nature am, insa am cumparat din alta pare. Vad insa pe site-ul fluturasului de mai sus ca preturile sunt mai bune decat ce am platit eu.
nice :D nice:D nice:D
mall-lenjerie.ro sa fie!

fluturas3a

fluturas3a

love love love nature

03 Nov 2010, 17:31

sincera sa fiu, ma dau in vant dupa o marca bio, Love Nature. am vazut-o pe 2 magazine la noi, pe www.mall-lenjerie.ro si inca unii. sunt incredibil de fine produsele lor. poate nu sunt acceisbile pt orice buzunar, dar va jur merita fiecare letzcaie :)

little_pissy

little_pissy

despre lenjerie intima

03 Nov 2010, 13:07

si eu am comandat de pe majoritatea site-urilor dar de cele mai multe ori am fost dezamagita, acum am gasit un site unde gasesc multe colectii si multe promotii, plus de asta ei vand doar produse originale si nu chinezarii cum fac majoritatea. site-ul de unde cumpar acum este www.dinashop.ro

cristina124

cristina124

www.sexshop-romantic.ro

21 Oct 2010, 01:13

am comandat acum 2 luni lenjerie intima de la sexshop romantic si nu s-au rupt cusaturile inca se tin bine si cred eu ca sunt o lenjerie cu stil, farmec , personalitate

laura_baldini

laura_baldini

incercati si aici

06 Oct 2010, 17:28

Aruncati un ochi si aici http://www.mall-lenjerie.ro/. S-ar putea sa va placa ce o sa vedeti. Unele articole sunt cu adevarat superbe.

kathy70788

kathy70788

de la sexshop se pot cumpara diferite lenjerii

04 Oct 2010, 18:53

de la sexshop ne putem lua o lenjerie intima dupa preferintele fiecareia, mie imi este mult mai comod sa imi cumpar de la un sexshop online: genul acesta: http://www.sexshop-eva.ro/sex-shop/lenjerie-intima/corset-la8762.html

alexandra_sasha

alexandra_sasha

lenjerie sexxy online

04 Iun 2010, 16:31

Eu imi cumpar lengerie intima de pe
http://haine-bijuterii-online.blogspot.com.
Sunt prezentate modele foarte misto, de calitate si ieftine, iau acum au si reduceri de 25%. Sa-mi spui daca ti-ai gasit ceva interesant.

luna_plina_g

luna_plina_g

www.senzualart.ro

17 Mai 2010, 13:50

www.SenzualArt.ro este un magazin online de lenjerie intima. Au modele foarte dragute, materiale bune, la preturi ok, nu impun comanda minima, iar daca esti din Galati livrarea este gratuita.

anais_anais

anais_anais

Lenjerie online

05 Mai 2009, 21:52

Eu prefer sa imi cumpar lenjerie din magazinele online, am impresia ca sunt mai ieftine decat cele din oras. Imi plac lenjeriile sexy si chiar nu am pretentii foarte mari la calitatea lor pentru ca nu le pot purta de foarte multe ori :P
Magazinele preferate sunt edona.ro pentru sutiene si chiloti iar la lenjeria sexy (si costumase :P)comand de pe obsessive.ro si 4passion.ro

doll

doll

parere

08 Apr 2009, 09:42

ca material,eu prefer matasea si am cumparat lenjerie de matase care s-a comportat f bine in timp ,adica nu s-a decolorat,destramat,uzat.In ce priveste culoarea,prefer lenjeria uni,negru,alb,rosu dar am vazut si lenjerie aurie sau argintie (dar nu din matase)care arata bine.In ce priveste lenjeria din bumbac,s-ar parea ca este mai indicata pt purtare-dpdv al sanatatii intime si cred ca marea majoritate a firmelor au adoptat ca dublura pt lenjerie bumbacul.Despre modele,imi place f mult modelul brazilian pt chilot,cade f bine ,iar pt sutien binenteles push-up-ul.Despre preturi,exista modele pt care merita sa dai mai mult,pt ca e garantata calitatea iar pt altele nu.
Despre sistemul de cumparare online,este ok,am cumparat si voi mai cumpara si de acum inainte,mi se pare mai comod si mai practic atunci cand nu ai prea mult timp la dispozitie sa cutreieri magazinele.Si gasesti si modele care nu sunt deloc in magazinele clasice.Ca sistem de plata,eu prefer plata la primire.

ioana_myna

ioana_myna

multumesc de reply

07 Mar 2009, 09:59

Iti multumesc de reply :) M ar interesa sa stiu ce preferinte ai in materie de lenjerie, textura, preturi etc. De aceea am si intrat pe forum pentru a descoperi ce asteptari aveti de la o firma de lenjerie intima.

myluvkeanur

myluvkeanur

Lenjerie

06 Mar 2009, 23:37

si mie imi place la nebunie lenjeria, dar dupa ce am dat niste sume aberante, dupa parerea mea la etham, am constatat ca sutienul nu-mi este fix sau ca slipul nu-si mentine pozitia in timpul zilei. Eu zic ca la banii care-i cer nu au voie sa se intample chestiile astea. De curand am descoperit la trafic greu un puitlet Sarrieri. Preturi ok, diversitate, sutiene din care constati ca nu-ti ies sanii cand te apleci. Ioana, iti recomand sa incerci outletul ala. Macar, daca nu-ti convine, nu te mai inteapa inima ca ai dat o caruta de bani.

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.