cumparaturi de haine online?

by: forever21
O prietena mi-a zis ca vrea sa deschida o afacere pe internet, un magazin online ca multe altele din afara - dar unul serios, asa cum lipseste romaniei. Vrea sa aduca branduri americane, mult apreciate, dar nu am stiut ce sa-i zic.. voi ati cumpara bluze si accesorii de pe net?

silverkiss

silverkiss

economie de timp

20 Nov 2009, 10:52

Eu nu am rabdare si nici timp sa ma plimb prin magazine. Si mi se pare mult mai lejer sa stau la pc si sa cumpar on-line. E economie de timp si energie. Intr-adevar nu ai certitudinea ca iti vin, fiindca nu le probezi k in magazin, dar eu mi-am cumparat online si nu am avut probleme. gossipgirls.ro se numeste site-ul

oana_teo

oana_teo

rochii

15 Nov 2009, 01:47

A cumparat cineva de pe www.moniq.ro ?

armina10

armina10

Doar ma uit

20 Mai 2009, 17:06

Mie mi se par mai interesante site-urile la care te uiti la produse si apoi mergi si le probezi in magazin. www.discounted.ro de exemplu are doar produse la reduceri..dar n-as cumpara on-line pentru ca nu stiu exact cum vin hainele pe mine

ioana_myna

ioana_myna

puteti restitui fara problema

07 Mar 2009, 18:22

Puteti returna produsele indiferent de motiv :) nu este deloc complicat si firmele au aceasta obligatie de a primi produsele si restitui banii.

meryem

meryem

nu cumparati de la tarafashion

10 Oct 2007, 11:58

in legatura cu site-ul de cumparaturi online tarafashion; am comandat o jacheta neagra de vreo 2 mil lei si in momentul deschiderii coletului am constatat ca era un cu totul alt produs( probabil o bluza aurie jalnica) care nici macar nu se ridica la valoarea unei jachete; l-am returnat evident dar nici nu voi mai comanda altadata acolo;mai seriosi sunt cei de la Quelle

bubblebee

bubblebee

Eu as fi foarte incantata!

04 Iun 2006, 21:44

Eu caut de o eternitate un magazin fain cu haine pe internet!In fiecare zi stau ore in sir si nu gasesc nimica!Doar in strainatate unde vad nste haine superbe si doar imi fac pofta pentru ca pana la noi costa cam mult transportul!Nu stie nimeni un site cu haine din Romania????

blue_the_cat

blue_the_cat

Online da, dar cum ramane cu potrivirea?

01 Iun 2006, 11:14

Eu cumpar online, dar cam orice altceva in afara de haine. Am comandat de la Quelle si m-am trezit ca nu mi se portivea masura... modelul era superb, dar ce te faci daca nu poti sa-l porti?Plus ca politica de restituire e destul de complicata si costisitoare - trimiti inapoi si apoi comanzi din nou... trece anotimpul pana ajunge haina.

caty

caty

Annie

21 Mar 2006, 16:47

Ai mare, mare dreptate in ceea ce spui... Si totusi...e atat de inradacinata pasiunea asta feminina pentru shopping, incat greu poti renunta la ea :)!

annie

annie

Caty,

13 Feb 2006, 15:21

In ultima vreme am din ce in ce mai putin timp si nervi sa ma plimb prin magazine. Plus ca deja nu le mai suport pe vanzatoarele care imi zic pretul unul produs cand cer sa-l vad - ceva de genul "e scump, nu cred ca-ti permiti". Si aglomeratia din magazine ...

caty

caty

Shopping on-line

13 Feb 2006, 13:58

Shopping on-line - cu siguranta comod,dar ce ne facem cu placerea de a simti viitoarea "haina cea noua" pe "propria piele", in cabina de proba?

annie

annie

shopping in strainatate

30 Ian 2006, 10:09

Ati cumparat vreodata haine sau ceva de genul asta online, dar din strainatate?

raluk

raluk

Da, pai nu e acelasi lucru deloc

18 Ian 2006, 22:15

Care ar fi motivele de neincredere aici???

Si apropo de shopping online, despre shopping prin posta ce ziceti? Ati primit catalogul Quelle?

salomeia

salomeia

Case de moda prezente online

18 Ian 2006, 11:08

Dar casele de moda prezente online ce isi prezinta creatiile, urmand ca shoppingul sa se faca la sediul firmei prezinta incredere?

rodicutza_sadica

rodicutza_sadica

Nu am incredere

05 Ian 2006, 12:21

In cartile de credit in primul rand si in hainele vazute pe net in al doilea rand