Pat rabatabil

by: anny73
Buna,a cumparat cineva dintre voi un pat rabatabil? Ma interseaza sa-mi cumpar asa ceva pt. dormitorul meu, pt. 2 persoane, am spatiu mic dar mi-ar prinde bine niste pareri. Sa auzim de bine.

sandu17

sandu17

pat rabatabil

23 Ian 2018, 23:16

Mi-am luat anul trecut cel ci sistem simplu la 140x190 cm dar pe orizontala pt. ca imi ocupa spariul de trecere.Domnul de la care am comandat mi-a usurat munca si mi-a gasit repede firma pt. saltele cu 190 cm lungime.Sunt multumit.

cristi1072

cristi1072

rabatbed.ro

01 Aug 2017, 13:49

pai vezi n-spe mi de pareri nu te-ai hotarat inca?

sandu17

sandu17

pat rabatabil rabatbedtbed

04 Mai 2017, 22:49

buna seara,
vreau sa cumpar un pat rabatabil simplu de la rabatbed. as dori sa stiu mai multe pareri,daca a cumparat cineva si cat de bun este sistemul.

raveland

raveland

pat rabatabil

11 Mar 2017, 16:51

Cei de la rabatbed.ro au introdus ca accesoriu si veioza clips.

anny73

anny73

pat rabatabil manual

10 Iun 2016, 12:58

si eu am comandat de la ei, 140x200cm cu jaluzea,este ok si acum si nu sunt probleme cu sist.de rabatare.domnul care se ocupa de comanda si montaj este f.cumsecade si grijuliu.

cristi1072

cristi1072

Pat rabatabil manual

10 Mar 2015, 13:28

Am cumparat de la cei cu pat rabatabil manual un pat de 140x200cm culoare wenge. Am ales sistem de mascare cu jaluzea,este buna ideea cat si sistemul,este simplu si nu cred ca se va strica.
Va pot recomanda www.rabatbed.ro

eumirela12

eumirela12

Pat rabatabil

12 Ian 2015, 20:46

Este o idee foarte buna daca vine vorba de spatiu!

haifa

haifa

pat rabatabil manual

06 Nov 2014, 23:41

Eu ii recomand in continuare pe cei cu paturi rabatabile manuale de la rabatbed.ro

raveland

raveland

rabatbed.ro

20 Aug 2014, 13:33

pt. Wonderland:
ok dar cand ai canapea dimineata stai sa strangi tot asternutul cand abia sunt in starea sa-mi duc ceasca de cafea la gura. asa intinzi elasticele de sustinere asternut,ridici patul rabatabil manual cu asternut cu tot si gata.

anny73

anny73

pat rabatabil manual

16 Iun 2014, 17:59

Dupa ani de zile de cautari am cumparat acum 3 luni un pat rabatabil manual de la cei cu rabatbed.ro Eu sunt multumita este un sistem simplu si tocmai de aceea riscul sa se strice este minim. Il recomand.

ovidiulet

ovidiulet

Despre patul rabatabil manual

11 Feb 2014, 23:48

am vizionat zilele trecute patul rabatabil manual, este bun,mai ales sistemul care este simplu.Mai este si altcineva care a cumparat?As vrea in curand sa achizitionez unul,pretul este bun.

haifa

haifa

interesant

21 Nov 2013, 01:26

I-am vazut la BIFE 2013

raveland

raveland

pat rabatabil

30 Ian 2013, 22:01

Am cumparat si eu un pat rabatabil manual de la cei de la www.rabatbed.ro si nu s-a stricat nici acum, este sistem de rabatare simplu. Am platit numai 1350 ron.
Sa fi cumparat pat rabatabil din acela cu pistoane, as fi platit in jur de 3000 ron si cine stie cat ar tie sistemul.

cristi1072

cristi1072

Pat rabatabil

23 Aug 2012, 02:34

Canapelele au dezavantajele:dormi cu coloana indoita toata noaptea si prost iar dimineata mai trebuie sa-ti si aduni asternutul,de bine ce ai dormit "foarte bine" pe ele.Un pat rabatabil il strngi dimiteata cu tot asternutul pe el,dupa ce ai strans elesticele acelea speciale.
Cei cu paturile rabatabile manuale par ar avea un sis.t de rabatare care nu se strica si mai simplu, zic ei. rabatbed.ro

japonialove

japonialove

Pat rabatabil

05 Mar 2012, 17:09

Adevarul este ca pe cat de bune se zice ca sunt, pe atat de proaste sunt de fapt in realitate. Eu ma gandesc ca se strica mult mai repede decat un pat obisnuit.

roxxroxy

roxxroxy

Nu este durabil

05 Mar 2012, 15:54

Buna, am avut pat rabatabil de 2 persoane, dar nu este durabil. La noi s-a tricat dupa cateva luni.

wonderland

wonderland

eu as opta mai degraba

09 Feb 2012, 12:36

pentru o canapea extensibila, este mult mai usor de intretinut si arata mult mai bine in momentul in care este stransa

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.