am slabit 10 kg intr-o luna

by: misam
de ani de zile incercam sa slabesc dar fara nici un rezultat,regimuri nu pot sa tin pt ca am ulcer si de curand am citit pe acest forum despre un salon de infrumusetare si am incercat sa vad despre ce e vorba.La inceput am fost sceptica dar dupa o luna de tratamente cu vacuum si impachetari cu geluri anticelulitice am reusit sa slabesc 10 kg.Salonul se numeste INSHAPE si pt mai multe detalii puteti vizita site-ul www.inshape.ro

mihaela_miha81

mihaela_miha81

BUNA

30 Iul 2008, 16:22

AS VREA SA STIU SI EU CAT T-EA COSTAT CU TOTUL .MS ASTEPT RASPUNSUL TAU

crinadori

crinadori

tratamente de slabit?

16 Iun 2008, 20:24

Buna.Sunt noua pe aici.Ai slabit numai prin acest tratament?fara dieta sau sport?
Preturile cum sunt?Si eu incerc sa slabesc insa fara rezultat.

elysuka

elysuka

mi se par eficiente

17 Mai 2008, 14:54

mi se par eficiente..dar in acelash timp si costisitoare...tu cat ai dat ???

chrisss

chrisss

celebre in toata lumea si n-a auzit nimeni de ele

20 Feb 2008, 21:01

daca sunt celebre in toata lumea,cum se face ca nu s-a auzit de ele?cum se face ca nu se vinde produsul in farmacii si cum de inca mai vad oameni obezi pe strada cand acest produs miracol cunoscut mondial te face sa slabesti minimum 10kg intr-o luna??? Iti multumesc in avans pt raspunsul pe care o sa mi-l dai ,cine stie,poate o sa ma combin si eu la aruncat cateva milioane pe fereastra :))

andreea_patrascu

andreea_patrascu

felicitiari

12 Feb 2008, 13:47

Felicitari atat tie cat si celor care au gasit o alternativa la diete, prin intermediul careia poti avea rezultatele dorite cu mult mai putin chin insa trebuie sa faci si putin sport ocazional.

cristina1212

cristina1212

Funny!

04 Feb 2008, 03:18

Da,cu siguranta ai slabit 10 kg doar ducandu-te la ACEL salon...tu ai impresia ca toate cititoarele acestui forum sunt blonde?Sper ca-ti merge bine si ai cliente la salon.LOL

melania_antony

melania_antony

bravo

17 Ian 2008, 19:04

Se poate insa si cu regim intradevar mai drastic.Depinde cat de repede raspunde organismul la regim.

chrisss

chrisss

vacuum si impachetari??

17 Ian 2008, 10:10

uau suna fantastic!! poti sa dai mai multe detalii despre procedeu pls? cate kg aveai inainte si ce inaltime ai? eu am 1,74 si mi-e cam greu sa dau jos kg in plus :( . Mersi anticipat pt raspuns

misam

misam

fara regim

30 Oct 2007, 15:24

nu am tinut nici un regim pt ca am probleme cu stomacul...acum ma straduiesc sa nu mai ma ingras din nou ca mi-ar parea rau

cristinatimofte

cristinatimofte

buna

30 Oct 2007, 14:59

de mirat,imi fac si eu,ai tinut si vreo dieta in tot timpul tratamentului?

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!