Cum obtii un abdomen plat fara prea mult efort !

by: adina_teodora
Inca din liceu am avut probleme cu abdomenul pentru ca daca ma ingrasam cel mai repede acolo se observa. Am facut o groaza de abdomene, alergari si alte minunatii, am fost si la sala dar nu am reusit sa ma tin prea mult de ele, dar acum ceva timp am intrat intamplator intr-un salon de intretinere corporala, am facut o sedinta de electrostimulare de proba si apoi am continuat sa ma duc la acel salon, inshape, pentru ca nu faceam nimic altceva decat sa stau pe pat 30 min si aparatele faceau munca pe care o faceam eu de obicei cu fara prea multa tragere de inima. Am mers la acel salon o luna de zile aproape si am fost foarte multumita de rezultate.Iar acum dupa 3 luni ma gandesc sa ma duc sa mai fac si alte lucruri gen vacuum si impachetari, mai ales ca fetele sunt foarte dragute si am aflat multe informatii interesante dupa inshape.ro. Merita sa incercati.

alanis

alanis

Abdomen plat fara mult efort

23 Mar 2008, 12:26

Reteta mea de succes: pilates + masaj cu RoC Anticellulite Intensive (se gaseste in farmacii)

amalia_07

amalia_07

electrostimularea

12 Feb 2008, 13:53

Incearca electrostimularea muschiilor abodminali prin purtarea unei centuri abdominale, care este confortabil si usor de purtat, chiar si pe strada sau la munca.