Elimina gasimea de pe abdomen

by: 
Pentru a scapa de neplacuta grasime de pe abdomen trebuie sa practici zilnic putin sport.Incepe sa faci zilnic cate 30 de abdomene,apoi creste gradat numarul lor.

sirenne75

sirenne75

Alergat ,abdomene si masaj

11 Oct 2011, 18:00

Buna!Pt a scapa de surplusul de grasime de pe abdomen trebuie in primul rand sa te inarmezi cu rabdare si perseverenta.Alergatul e necesar pentru revigorarea intregului corp si eliminarea toxinelor,abdomenele-exercitii care actioneaza direct asupra zonei si masajul intinde pielea si ii da fermitate.Intr-o luna se scad si 5 cm.Depinde de vointa fiecareia.Eu am facut masaj la un baiat,Florin super de treaba dar nu stiu daca mai am nr lui de tel.daca e il caut si va anunt...si eu trebuie sa incep intretinerea.papa!

alexandraandreeaa

alexandraandreeaa

SLABESTE CU UN CLICK

13 Sep 2011, 12:42

DOAR NOI ITI REDAM SILUETA PERFECTA, FORMELE ATRAGATOARE SI TONUSUL DE ZILE MARI!
http://www.slabut.ro/ iti vine in ajutor si iti ofera cele mai EFICIENTE metode de slabit, fara sacrificii, fara riscuri pentru sanatatea dvs! O gama larga de capsule, comprimate, pastile, ceaiuri si creme anticelulitice sunt o adevarata sursa de slabire si revigorare! Uita de dietele restrictive! Slabeste RAPID si durabil!
http://www.slabut.ro/ contact@slabut.ro

briana30

briana30

o crema buna si ieftina

31 Mar 2010, 16:32

am folosit multe creme,dar majoritatea nu depasesc ca pret 100ron.fara prea mare succes.mi sa recomandat o crema mai ieftina[25ron]nu am avut incredere,era prea ieftina.totusi am cumparat-o di curiozitate.cand am folosit-o prima data simteam abdomenul ca si cind facusem 100 de abdomene.intr-o luna am pierdut 8 cm in talie.in combinatie cu extract de rosii,a facut minuni.am pierdut 12kg in 3 luni.daca va ajuta am cumparat de pe tomato-plant.ro.sarbatori pascale fericite

andreeaniculescu

andreeaniculescu

alergari in parc

26 Mar 2010, 18:11

ca tot a venit primavara cel mai bine e sa alergam!

dolcika

dolcika

cum pot slabi

15 Feb 2009, 17:14

buna..am si eu nevoie de ajutorul vostru...cum pot slabi???eu am doar 16 ani si am 65 de kg...tooata familia este grasa..:(:(qm pot slabi???am fundul mare,pieptul mare...am vrut sa ma duc la sala dar am auzit k nu are efect..ce pot face???ce-mi recomandati...ma puteti contacta la id:bombonik_floricel

ale_f_sasha

ale_f_sasha

Elimina gasimea de pe abdomen

15 Nov 2007, 21:40

Eu am slabit cu dansuri arabe(acasa, am coborat de pe net). Sunt solicitati in special muschii abdomenului . Si aveti 2 beneficii: 1. slabiti; 2. va incantati partenerul cu ce ati invatat. Bafta!

wessen

wessen

parerea mea

12 Sep 2007, 04:11

Poti sa faci Pilates, 20 de minute pe zi, si sa fii atenta ce mananci. Iti recomand sa te uiti in sectiunea "gastronomie" acolo poti gasi calculatorul caloric, sa vezi cam cate calorii trebuie sa consumi in functie de cat vrei sa slabesti, si apoi cel nutritional, daca ai chef sa-ti faci o dieta dupa placul tau.

cristina_m

cristina_m

echivalent mai ieftin

30 Mai 2007, 18:07

un echivalent mai ieftin ar fi si impachetarile cu argila si alge marine, cu efect de incalzire. cei de la geomar un produs de genul acesta. a folosit o colega de-a mea si a fost foarte multumita. cauta pe google si vezi, poate te ajuta. ;)

rebella

rebella

crema ardes

22 Mai 2007, 07:11

Pt. dyenuta
Am vazut crema pe care o cautai in farmacia Centrofarm de la Mall Vitan, cum intri pe stanga. Nu am putut vedea cat costa, era pe raft f. in spate.
Succes

parere...

14 Mai 2007, 15:53

buna fetelor!ptr a avea un abdomen plat sau cu ''patratele'' trebuie in primul rand sa tii o cura de slabire nu neaparat sa fie drastica(sa contina proteine,minerale,vitamine),in al doilea rand trebuie sa faci multa miscare,sport nu neaparat sa te duci la sala! in orice exercitiu se fac serii si repetari!ptr incepatori se fac 2-3 serii a cate 20 repetari dupa care ,cum a zis georgiana_21s,cresti gradat numarul lor!in al treilea rand este f important sa iti doresti acest lucru ,sa ai vointa si sa nu te descurajezi dak rezultatele nu apar prea curand!

dyenuta

dyenuta

...

26 Apr 2007, 22:49

Mi-ai putea spune mai multe despre Crema extraforte pentru slabire de la Ardes ???? De unde o pot cumpara, cat costa si care sunt efectele ? :D Mersi

benedetta

benedetta

crema pentru slabire

09 Apr 2007, 14:05

Crema extraforte pentru slabire de la Ardes Cosmetici (www.ardes.ro) este, dupa parerea mea, cea mai buna de pe piata. Oricum, asupra corpului meu a avut cele mai bune rezultate, drept pentru care v-o recomand cu... caldura (ca tot are efect termic!).

saga

saga

crede-ti ca e posibil?

08 Feb 2007, 14:54

am nascut 2 copii si chiar daca sunt norocoasa ca nu am burta mare ca prietenele mele care au nascut ,tot nu am reusit performanta de a avea un abdomen plat,desi am centura "sauna belt"si creme,si fac si abdomene e drept nu 30 n-am reusit mai mult de 10,daca stiti vreo solutie care chiar sa aibe efect astept cu nerabdare.

andeeea_sweety

andeeea_sweety

vise...

02 Feb 2007, 23:54

sunt slabutza...dar am ceva sunculitza pe abdomen...si putzin aripioare si as vrea sa scap de el ...am inceput sa fac niste exercitii da` nu pot sa ma tzin de ele :( nu prea am nici timp ...k sunt la scoala... :(

elvi

elvi

teoretic e usor

07 Dec 2006, 17:26

dar cand vine vorba de pus in practica..stiu si eu o multime de exercitii..dar cand te lasi pe tanjela....totul e ca atunci cand incepi cu orice sport sa nu te lasi..eu asa am facut..si uite ca acuma ma mir de grasimile mele si mi-e ciuda pe mine..de maine..tot asa spun ma apuc de exercitii si maine trece si tot asa..dar merita incercat..cum se spune inceputul e mai greu ca apoi...

laura222

laura222

Beatrice...

05 Nov 2006, 10:59

multa dreptate ai dar este destul de greu daca nu chiar imposibil.

beatrice_

beatrice_

hm...

02 Nov 2006, 17:58

din cate stiu eu,orice efort fizic pentru scaderea in greutate sau cm trebuie sa fie insotit si de eu mic regim alimentar.as fi bucuroasa sa scap de grasimea de pe abdomen,fara sa tai din portia de dulciuri.nu-i asa,fetelor?:>>>

cristine

cristine

:)

06 Oct 2006, 16:13

Solutia ar fisau sa nu depui grasimea pe ABDOMEN . Ca da dat jos e ...mai greu.

urma

urma

grasimea de pe abdomen

24 Iun 2006, 19:34

...sau sa faci putin ìnot, mai ales ca acum e destul de placut sa mergi la strand sau piscinà.