exercitii pentru un abdomen perfect

by: sunshine84
in afara de clasicele abdomene, ce as putea sa mai fac?

alexia26

alexia26

aparat multifunctional de fitness Ab Generator

10 Mar 2016, 14:52

Ai putea sa incerci cu Ab Generator Are un pret bun si din cate am citit isi face treaba.

wonderland

wonderland

ceai

17 Sep 2012, 10:27

buna, se gaseste si la noi acest "canadian tea"? si chiar te ajuta sa obtii un abdomen plat???

lavinnia21

lavinnia21

canadian tea

14 Sep 2012, 13:52

Buna.eu am ajun sa am un abdomen plat cu ceaiul canadian tea,am slabit 7kg in 3 saptamani,am scapat de toata grasimea de pe abdomen.

roxxroxy

roxxroxy

Dap

22 Aug 2012, 00:20

Foarte buna ideea cu inotul. imi place asa mult sa inot, daca as avea si timp ce bine ar fi... am cam uitat sa fac sport in ultimul timp. din fericire nu am mai pus la loc kg date jos dar cred ca o sa ma reapuc de toate cele 3 luna viitoare: pastilele slim and fit, o dieta, probabil cu mult pepene pentru ca pe caldura asta simt ca ma dezhidratez instantaneu si poate niste jogging. abdomene teoretic fac oricand fac curatenie prin casa :D

anyela

anyela

Abdomente, inot

21 Aug 2012, 03:30

Abdomente, inot, astea iti incordeaza muschii si deci, ard grasimile. Si da, ceaiul verde e foarte bun (adica rau :P) pentru grasimile de pe abdomen. Si eu tot slim and fit fol. ca adjuvant ca au si ceai verde si garcinia +hoodia.

lilly_buterfly

lilly_buterfly

ceai verde

02 Iul 2012, 10:11

buna recomandare, voi incepe si eu sa beau mai mult ceai verde

roxxroxy

roxxroxy

Ceai verde

30 Iun 2012, 19:40

Cred ca am mai zis asta intr-un topic: ceaiul verde ajuta foarte mult abdomenul. Daca faci deja sport/abdomene este excelent, acum nu-ti mai trebuie decat un adjuvant ceva. Iar ceaiul verde sau extractul de ceai verde (eu de-asta iau slim and fit, pt ca are extract de ceai verde si nu am timp sa-mi fac ceai zilnic) ajuta la arderea grasimilor de pe abdomen in principal. Cauta pe net. Si eu am avut aceeasi problema, cu colacei etc si asa am trecut la diete, pastile si sport. Ca sa le dau repede frumos :D Succes!

japonialove

japonialove

si eu zic la fel

25 Iun 2012, 09:13

in afara de clasicele abdomene nu cred ca mai ai ce face...

flywithmehigh13

flywithmehigh13

Cred ca...

24 Iun 2012, 21:22

nu prea mai ai ce face in afara de abdomenele clasice stiute de toata lumea...

Pilates

24 Mai 2012, 23:43

incearca exercitiile care implica intarirea abdomenului Pilates Flat Abdominals Series, chiar o sa ai un abdomen de invidiat

wonderland

wonderland

hmm

24 Mai 2012, 12:06

pai in afara de abdomene nu stiu ce ai putea sa mai faci, depinde acum si cate poti face pe zi, eu am o prietena care face in jur de 200 de abdomene in fiecare zi si vreau sa spun ca o invidiez, are un abdomen perfect