Cum sa fi un om de succes?

by: firenze69
In scoala invatam multe materii: matematica, fizica, informatica, literatura... Dar cat la suta le folosim in viata de zi cu zi? Nu am vazut in nici o programa din lume "Cum sa fi un om de succes!" Pacat...

martin05

martin05

Poti avea succes daca inveti sa lucrezi mai bine

11 Nov 2011, 16:40

Recomand un newsletter de la Best Smart scris de Stefan Badescu http://bestsmart.ro/uploaded_img/bestsmart/ro/Newsletter/6.%20Cum%20sa%20lucrezi%20mai%20bine.%20Reflectii%201.pdf Mesajul initia a fost zugravit pe un bloc din Elvetia. Stefan Badescu scrie frumos.

eva31

eva31

Pai...

13 Apr 2011, 01:30

Pai un om de succes esti cand faci ce iti place, pentru ca atunci faci bine totul, cand esti si motivat financiar sa faci ce iti place si cand te perfectionezi continuu in profesia ta.

novaterra

novaterra

sunt farmacista, caut sa cumpar farmacie

07 Feb 2011, 12:29

Buna ziua. Ma intereseaza sa cumpar o farmacie sau licenta farmacie in Bucuresti, Ploiesti, Constanta, pentru a-mi deschide propria afacere. Oferta este foarte serioasa si astept propunerile dumneavoastra.Va multumesc.

kitysh

kitysh

Cum iti construiesti o afacere de succes

03 Feb 2011, 09:25

11. Oamenii de afaceri se pregatesc sa faca fata situatiilor de criza! Fii destept ! Daca investesti in propria afacere vei sti intotdeauna exact ce se intimpla cu banii tai . Si nu uita! Propria afacere poate fi demarata in paralel cu ocupatia actuala. Acceseaza : http://www.ecaterinatudoreanu.ws

feurdean

feurdean

te ajut sa cistigi bani

11 Iun 2010, 14:49

Te intereseaza sa castigi bani mai multi muncind acasa ? Daca esti de incredere, te invat tehnica care mie mi-a adus bani. Detalii la email afeurdean@yahoo.com

mary_ana

mary_ana

sa te realizezi

26 Dec 2009, 19:28

sa ajungi undeva unde nu poate oricine,ptr asta trebuie sa ai ft multa ambitie ,e destul de greu dar cred ca oricare dintre noi are pe cineva drag care a ajuns mai sus si ne putem bucura si noi ,macar atit....

mona.monada

mona.monada

ce intelegm prin succes

17 Mai 2007, 08:19

da, daca am fi toti oameni de succes, atunci idea de succes si-ar pierde valoarea. in plus, succesul inseamna lucruri diferite de la o persoana la alta.

pisi

pisi

Poate ca e mai bine asa

09 Mai 2007, 16:13

Gandeste-te ce s-ar intampla daca toti cati suntem pe Pamantul asta am fi oameni de succes...
Cine ar mai munci pt oamenii de succes? :D