Bentite

by: m0nik
Ce parere aveti de bentite?Au fost un accesoriu important in colectia toamna-iarna.Credeti ca vor ramane in trend si sezonul acesta?

tatianadraghiciu

tatianadraghiciu

Accesorii handmade, inclusiv bentite

07 Nov 2011, 20:12

Produse crosetate si nu numai ... http://accesoriihandmade.pcriot.com/ . Astept pareri si sugestii. Multumesc.

andracobadin

andracobadin

accesorii hand made

30 Aug 2010, 04:52

eu am gasit un blog nou.. cu accesorii hand-made.. foarte dragute.. poate va ajuta..

katerinimou.blogspot.com

scorpiondg

scorpiondg

set poseta si pantofi piele

12 Feb 2009, 10:21

Daca va intereseaza ceva deosebit in materie de posete si incaltaminte dama vizitati www.passodoble.com

simona_const2005

simona_const2005

se poarta dar.... deja prea mult

20 Mai 2007, 19:41

cum ziceati si voi, ne-am cam intoxicat de atatea bentite. spiritul de turma e foarte puternic din pacate.

pinkyutza

pinkyutza

bentite

10 Mar 2007, 22:47

nu se mai poarta bentitele cu fundite de care s a umplut bucurestiul,merg singure pe strada
Se poarta bentitele late din material, nu plastic, cele elastice, sau batic folosit ca esarfa
iar ca bentite se poarta orice cele f f late dar nu aurii sau argintii!!!sau cele f f subtiri folosite cate 2-3 deodata

irra2007

irra2007

Bentite

10 Mar 2007, 19:58

Intr-adevar sunt in trend anul acesta si imi plac atat de mult incat dupa ce mi-am facut o colectie mica, am inceput sa le impart si pe la prietenele mele, iar acum am si un link care imi permite sa le comercializez.
http://new.photos.yahoo.com/mirelagn/album/88021184
Cum vi se par?

cioco_bocco

cioco_bocco

da

09 Mar 2007, 13:05

hmm,,da se poarta ff mult am observat ca pe strada majoritatea fetelor au devenit un fel de"must have"insa e enervant sa le verzi pe toate la fel,,fetelor fiti mai inventive!

monita

monita

in continuare in trend

06 Mar 2007, 11:29

da, eu cred ca da si chiar se vor imbogatii ca model. mie imi plac foarte mult si mi se par foarte chic si la indemana

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.