Bijuteri din materiale organice

by: annie
Am vazut de curand pe un site bijuterii - cercei- realizate din frunze de plante, scortisoara, chiar boboci de trandafiri. In poza aratau haios, intrebarea mea e daca sunt de unica folosinta... A purtat cineva asa ceva?

scorpiondg

scorpiondg

set poseta si pantofi piele

12 Feb 2009, 10:19

Daca va intereseaza ceva deosebit in materie de posete si incaltaminte dama vizitati www.passodoble.com

magic_girl

magic_girl

Interesant

30 Ian 2007, 13:11

Eu nu auzisem de acest fel de bijuterii. Poate sunt de unica folosinta, si daca chiar sunt ash purta doar daca nu sunt exagerat de scumpi. Eu cred ca e un progres pentru ca poate asa nu o sa mai omoare elefantii de exemplu, pentru a face bijuterii din fildes. Voi ce spuneti?

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.