Bijuterii handmade

by: simosticks
Ce părere aveţi despre bijuteriile handmade? Tocmai mi-am deschis un mic magazin cu bijuterii handmade şi m-am gândit să vă cer părerea. Atât aprecierile cât şi criticile sunt constructive. Vă aştept pe https://www.facebook.com/SuperSimoBoutique . Vă îmbrăţişez cu drag!

alina.tutan

alina.tutan

Vandhainelemele.ro

22 Aug 2013, 16:11

E super initiativa ta! Parerea mea este sa incerci sa te dezvolti. E greu daca te limitezi doar la o pagina de fb. Incearca si pune-ti produsele si pe wwww.vandhainelemele.ro. Acolo au sectiune dedicata accesoriilor.

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.