Ce parere aveti de gentutele colorate?

by: breezze
Am facut o incercare cu cateva gentute crostetate (si foarte colorate pentru ca mie asa imi plac) dar nu stiu daca vor avea succes ... poate ma puteti ajuta cu ceva pareri :) ..

cateva poze sunt postate pe
http://tricouri.blogspot.com/2006/10/gentute-crosetate-cod-007-45-ron-cod.html

melody87

melody87

!

25 Dec 2009, 15:57

eu cred ca accesoriile sunt foarte importante.Ele schimba total o tinuta, dintr-un simpla si banala o poate transforma intr-una foarte trendy:) adoor gentile, imi place sa le schimb, de ex.vara port genti usoare din materiala mai lejere si colorate iar iarba genul de genti xxl, grele nu neaparat din piele, poate din piele intoarsa dar in niciun caz de lac, mi se par so 10 years ago:)) nah mie nu imi plac..just my opinion, in rest sunt pro genti si accesorii cat de multe si diferite dar mereu cu bun gust!;)

myrding

myrding

alte gentute

13 Dec 2009, 00:17

am cateva de vanzare.. sunt mai putin colorate, si din stofe, dar is rezistente si practice...si frumoase
www.somesinglestuff.blogspot.com

scorpiondg

scorpiondg

set poseta si pantofi piele

12 Feb 2009, 10:13

Daca va intereseaza ceva deosebit in materie de posete si incaltaminte dama vizitati www.passodoble.com

monita

monita

gentutele colorate...

28 Sep 2007, 18:27

Eu cred k n-ar trebui sa lipseseasca din garderoba niciunei fete. sunt tare dragutze.

clausa

clausa

Sunt un accesoriu important

04 Iun 2007, 15:33

In general gentile sunt un accesoriu important, dar acum, cum se poarta tot felul de culori nebune:P sunt super ok din punctul meu de vedere (dau bine;) ) si plus de asta trebuie sa-ti alegi geanta care sa te si reprezinte nu numai pentru ca iti place culoarea sau modelul.

magic_girl

magic_girl

Parerea mea

30 Ian 2007, 13:13

Eu nu folosesc DELOC genti, dar daca ash folosi mi-ar place ca in primul rand sa se asorteze cu tinuta, pantofii etc. si nu cred ca ar conta din ce e facuta sau c culoare e.

a_new_alina

a_new_alina

depinde de dimensiuni

16 Nov 2006, 02:19

pentru mine un ror important in alegerea unei gentute noi il are dimensiunea si designul.eu personal nu prea folosesc gentute, ci mai mult posete si acelea mai voluminoase.eu poseta o aleg in functie de tinuta (daca este clasica, eleganta, sport...etc), in fct de pantof, de curea sau nuantele celorlalte articole vestimentare.
presupun ca te adresezi unei game anume de cumparatori. adica pentru persoanele ce adopta un stil sic, indraznet si feminin in acelasi timp. cred ca ar avea succes mai ales in randul adolescentelor. multa bafta.... si poate ne arati si noua poze cu gentutele tale... poate ne ispitesti !