Ce parere aveti despre Meli Melo?

by: raluk
Va plac bijuurile gen strasuri de la Meli Melo - sau vi se pare kitch-uri?

flory_csn

flory_csn

simpatice, dar SCUMPEE

04 Ian 2011, 15:20

Unele sunt de calitate, am vazut ca au tot schimbat colectiile si par sa arate destul de bine.
Dar sunt o gramada de alte firme unde se pot gasi gablonturi de calitate si muuult mai IEFTINE. Le recomand pe cele de la miniprix sau de pe www.calessia.ro

dacris

dacris

Ce parere aveti despre Meli Melo?

14 Sep 2010, 12:16

sunt dragute produsele de la Meli Melo pentru cei carora le plac acest tip de produse dar un alt site unde gasiti bijuterii din argint de calitate si la preturi atractive este http://www.danasilver.ro/.

bonbons

bonbons

www.BonBons.ro

13 Sep 2010, 21:17

Aici poti gasii multe bijuterii fantezie la JUMATATE DE PRET fata de Meli Melo.......... Acum 3 luni m-am apucat de impletit margelutze.... www.BonBons.ro ...sa vedeti unde s-a ajuns!!!!!!!!!!

melody87

melody87

meli rulzzzzzzz

25 Sep 2009, 13:55

mie imi place meli. am multe genti de la ei.Cat despre bijuterii is cam scumpe dar pentru asta exista sezonul de reduceri:D yay for that.Atunci se fac cumparaturi cu cap;)

alexandrab

alexandrab

dragute

25 Apr 2009, 22:19

sunt dragute unele dar mi se par cam scumpe ... am mai gasit un site cu chestii interesante www.bijunet.ro

edora

edora

meli melo ai produse naspa si din plastic

08 Ian 2007, 23:59

uite iti recomand un site de bijuterii, care chiar daca nu are prestigiul meli melo, eu zic ca are produse mult mai de calitate,sa nu mai vorbim de preturi!!:www.edora.ro

moon_girl

moon_girl

da si nu

12 Oct 2006, 15:13

Sunt unele foarte dragutze shi e frumos k sunt puse p culori shi dak vrei sa asortezi cu ceva anume poti gasi imediat ce-ti doreshte inimioara....dar sunt shi multe gablonturi care nu imi plac