buna !! imi intarzie ciclul....

by: viorela_blue_eyes
as dori si eu sa va adresez o intrebare??!!! am urmat un tratament cu augmentin si metronidazol capsule pentru o tuse mai puternica si pe data de 16 ar fi trebuit sa imi vina cm .Au trecut deja 3 zile si tot nimic...e posibil sa intarzie de la acest tratament???sa fie o dereglare hormonala ??? multumesc
 

nymphetamines

nymphetamines

medicamentele

19 Feb 2010, 10:01

astea au tot felul de efecte advers. sa ne anunti si pe noi daca isi revine la normal :)

tashulina

tashulina

Raspunsul

19 Feb 2010, 09:36

la intrebarea ta depinde foarte mult de cum ai in mod obisnuit ciclul menstrual. Daca este foarte regulat de obicei si nu ai avut contact sexual neprotejat in aceasta perioada este posibil ca tratamentul Augmentin - antimicotic (Metronidazol) sa ti-l intarzie.

viorela_blue_eyes

viorela_blue_eyes

...

18 Feb 2010, 16:27

m-am gandit si eu k e puternic...nu vreau sa ma sperii inainte sa mai astept cateva zile...

 
 
Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.