Chisturi

by: johnyy
Bună sunt nou pe aici si sper sa ne înţelegem de minune sunt din botoşani si învăţ in neamţ am 19 ani si mi-am început viata sexuală de la 17 ani cu prietenă mea de un an.Ea este mai sensibilă la frig si are mai multe chisturi mici milimetric pe ovarul stâng si unul de 2 centimetri pe celălalt ovar am fost cu da la o doctoră ginecolog si i-a dat antibiotice si 6 luni iasmin cine poate sa-mi spună o sa-i dispară?e bine sa mai facem sex?mulţumesc din suflet astept mesajul vostru!

johnyy

johnyy

Mulţumesc

08 Mar 2008, 10:22

Îţi mulţumesc din suflet o sa încercăm cu acele produse. LA MULŢI ANI DE 8 MARTIE

rocsanici

rocsanici

Chisturi ovariane

03 Mar 2008, 10:33

Eu zic ca depinde de organism!Eu am 23 de ani si de 6 luni ma lupt cu un chist ovarian , tot pe ovarul stang, dar de 5 cm...care deja unii doctori spun ca ar trebui operat, insa merg in continuare cu tratament: antibiotic si yasmin plus produse naturiste extract de mladita de zmeur si extract de mladita de coacaz ( le gasesti la plafaruri -farmacii de prod naturiste).Sa incerce si prietena ta aceste 2 produse...eu am vazut o imbunatatire...am avut chistul, inainte sa incep tratamentul cu aceste produse naturiste, de 6,8 cm...acum il am de 5 cm...

rossemari

rossemari

CHISTURI

03 Mar 2008, 08:29

Regret nespus ca prietena ta are o astfel de problema si inca la o virsta atit de frageda.Eu am avut anul trecut 3 ciorchini de chisturi la sin si am scapat cu tratamente naturiste.Pentru detalii poti sa i-mi scri pe adresa de mail rossemari_max@yahoo.com.