despre droguri...

by: panselutza
ce parere aveti despre droguri? au devenit ele o problema de actualitate? pentru ca in fiecare an numarul consumatorilor creste.... cunoasteti experiente adevarate?

karusko

karusko

Mda

08 Mai 2008, 03:04

Frate !!! la ce drogati te referi ... :))) umbli seara pe strazi???ai fost vreodata intrun club >?? hai frate !!!! esti adik sunteti ..penali !!! Cine stie ai vazut unu de sio fi bagat "UMPIC" de "heroină":)) daia arata aja !!! Cine stie cati prieteni de ai vostri .. se drogheaza s tu habarnai!!!

cioco_bocco

cioco_bocco

trist

15 Sep 2007, 16:56

da.nu am experiente cu ele nu vreau sa am si nici nu cunosc pe nimeni,e trist sa decazi atat de mult inkat sa devii dependent de ceva

cata_ema

cata_ema

droguri...

11 Sep 2007, 13:14

am avut un prieten foarte bun, care din pacate a intrat intr-un altfel de anturaj.am inceput sa ne vizitam tot mai rar, nu mai raspundea la telefon...pana intr-o zi cand m-am intalnit cu el pe strada si l-am intrebat ce are.mi-a raspuns simplu: am gasit o alta modalitate de a ma distra, cu droguri. nu era nici o modalitate de a-l determina sa se lase. dupa o perioada lunga de timp ne-am revazut si mi-a povestit prin ce a trecut:" luam cocaina o dat pe saptamana. cu timpul am inceput sa iau din ce in ce mai mult. dupa 6 luni cumparam mereu. am incaput sa fumez, sa fumez tot timpul. pentru ca sa am banii necesari m-am angajat. cand nu-mi mai ajungeau banii pa care ii xcastigam, am inceput sa vand tot ce aveam. trebuia sa fac asat ca sa-mi asigur doza. drogul devenise totul pentru mine.primul lucru la care ma gandeam cand deschideam ochii, era sa ma droghez si cum sa facrost de bnipentru asat. akum e bine,dar a zis k nu o mai faca asa ceva niciodata.eu sunt de parere k o data ce ai luat,esti tentat sa mai iei inca o data, si ink o data etc...