Durere de cap de la oboseala

by: autumn
Vi s-a intamplat ca atunci cand runteti zob de oboseala sa va ia o durere de cap cumplita, in care nu va puteti misca nici ochii, ca va dor ingrozitor? Cum o combateti, daca ati experimentat-o pana acum?

wonderland

wonderland

de la oboseala

22 Mar 2012, 09:49

ma doare foarte des capul in ultima vreme, nu mai apuc sa dorm cum trebuie si ma simt foarte ciudat, simt nevoia sa fac ceva mai mult, sa ma relaxez, altfel nu vad cum as putea sa combat acele dureri

mirceaveronica90

mirceaveronica90

...

21 Mar 2012, 18:03

Buna. Si eu aveam dureri de cap foarte mari dupa ce veneam de la serviciu.Datorita faptului ca durerile erau frecvente m-am hotarat sa merg la doctor, care mi-a spus ca din cauza oboselii am aceste dureri de cap, asa ca mi-a recomandat Noni Integral Original de la Bio Elemente. Pot sa zic ca in aproximativ 3 saptamanii am scapat de acea durere, plus ca simteam ca am mult mai multa energie.

autumn

autumn

Partea

27 Oct 2010, 08:41

proasta este ca de cateva zile in afara de durerea de cap ma ia si un soi de ameteala, ca un vartej, care pleaca din zona cefei si ajunge la tample. Incepe sa ma sperie durerea asta de cap a mea...

tashulina

tashulina

Si eu

20 Oct 2010, 09:40

m-am confruntat cu dureri infioratoare de cap, insa nu de la stres ci de la anestezie rahiala la o operatie.

Singurele pastile care m-au ajutat sa scap de ea au fost Caffetin. Fiecare comprimat contine paracetamol 250 mg, propifenazona 210 mg, cafeina 50 mg, fosfat decodeina 10 mg.

Nu te moleseste gratie cafeinei.

sabrina2005

sabrina2005

Eu da

14 Sep 2010, 15:56

Nu stiu cat de acute sunt durerile astea la tine insa eu am avut dureri de genul asta sistematic pret de aproape un an de zile.Adevarul este ca munceam enorm si aveam parte de foarte multi factori ce ma epuizau. Am incercat si tratamente naturiste si pastile insa toate erau ....cu efect pe termen scurt. LA ceva timp reapareau asa ca am ajuns la o clinica pe care ti-o recomand. Puremedicine se numeste iar medicul de aclo daca mai este ai noroc (CIPRIAN MICLEA). Tratamentele au fost exceptionale insa si el si-a dat interesul.Poti sa intri pe site sa vezi www.puremedicine.ro

lilly_buterfly

lilly_buterfly

Mie

14 Sep 2010, 08:34

aspirina nu-mi face nici un bine, adica e ca si cum as bea apa rece. Numai Paracetamolul Sinus are un efect cat de cat...

alexandras

alexandras

..

13 Sep 2010, 10:47

da, ceai calduty, muzica linistita si o aspirina. daca iti face si cineva un masaj la cap scapi. e pe baza de stres durerea, deci trebuie sa scapi de stres si sa te relaxezi