Auditor/evaluator de mediu

by: alinarares
As dori sa ma ajute cineva cu informatii privind deschiderea unui PF care are ca obiect de activitate evaluarea impactului de mediu.
Mentionez ca am absolvit o facultate de profil, insa am aflat ca nu este suficient, la baza stand existenta unui curs de specilaitate. Ma poate ajuta cineva? Multumesc anticipat.

daddyfizz25

daddyfizz25

a

27 Aug 2010, 18:14

link direct: http://www.aynaimob.ro/detalii.php?of=1964

ligia

ligia

de viitor

17 Ian 2007, 16:18

Mi se pare o meserie de viitor, daca aveti mai multe informatii, postati-le ca sunt si eu curioasa.

alex_t

alex_t

cursuri

17 Ian 2007, 13:57

Din cate stiu eu de la o prietena e vorba de mai multe cursuri pe diferite profile si de obtinerea unei autorizatii ISO sau ceva de genul asta. Daca aflu mai multe, revin cu informatii.

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.