Curs spre o cariera de succes

by: madalina03
Buna..vad tot mai multi tineri care pleaca inafara pt ca nu-si gasesc de lucru..dar un sericiu nu ti-l baga nimeni in traista, trebuie sa muncesti pentru el..eu am facut un curs de micropigmentare si acum am salonul meu.

ioanaand

ioanaand

curs

30 Iun 2015, 16:48

multumesc pentru informatii, o sa ma uit si cred ca nu mai stau pe ganduri si o sa ma inscriu si eu..bafta si tie cu salonul ;)

madalina03

madalina03

curs Academia Simetric

30 Iun 2015, 16:46

daca vrei mai multe detalii intra pe www.academiasimetric.ro

bafta daca te decizi sa urmezi cursul asta! :)

ioanaand

ioanaand

curs interesant

30 Iun 2015, 16:45

din ce mi-ai povestit pare foarte tare cursul..ma atrage ca inveti mai multe lucruri pe care sa le poti pune in practica..

madalina03

madalina03

aparat de micropigmentat

30 Iun 2015, 16:44

aparatul poti sa-l cumperi de la ei si ai reducere de 50%, iar consumabile iti sunt puse la dispozitie de acolo

ioanaand

ioanaand

ustensile

30 Iun 2015, 16:43

dar cu aparatura cum e? trebuie sa o cumperi tu?

mallinas

mallinas

multumesc de invitatie

30 Iun 2015, 16:41

eu sunt din Bucuresti, asa ca as prefera mai degraba un salon de aici..o sa ma interesez de lary beauty center, merci oricum

alineu

alineu

salon Brasov

30 Iun 2015, 16:38

eu lucrez in Brasov la un salon, daca treci vreodata pe aici te asteptam la salonul Beauty style din centru..e foarte renumit.

alineu

alineu

salon Larisa Tanase

30 Iun 2015, 16:35

salonul ei se numeste Lary Beauty Center, am fost de curand in vizita si e foarte frumos..

mallinas

mallinas

salon micropigmentare

30 Iun 2015, 16:32

si doamna de care spuneti are si salon in Bucuresti? ca am cautat cate ceva despre micropigmentare si mi se pare foarte interesant, mi-as face si eu la sprancene

alineu

alineu

the best trainer ever

30 Iun 2015, 16:30

si mie mi-a mers direct la inima..m-a mirat cata rabdare are si cat de clar explica..incat chiar si cel mai batut in cap intelege cum se face micropigmentarea

madalina03

madalina03

adevarat

30 Iun 2015, 16:28

si mie mi-a schimbat-o..am invatat foarte multe lucruri si mi-am facut si prieteni printre colegii de curs si nu am cuvinte sa o descriu pe Larisa Tanase, e un trainer exceptional

alineu

alineu

curs academia simetric

30 Iun 2015, 16:21

si eu am facut curs la academia simetric, nu am afacerea mea, dar lucrez la un salon unde ma ocup de micropigmentare sprancene, buze, ochi si castig f bine..cursul acesta mi-a schimbat viata

madalina03

madalina03

sanse uriase

30 Iun 2015, 16:18

nu numai sanse de angajare, ti-am spus ca e si cursul de business inclus..aici inveti cum sa-ti construiesti propria ta afacere pas cu pas..eu pe baza a ce am invatat acolo mi-am deschis un mic salon, am avut niste bani pusi deoarte si acum o duc foarte bine

ioanaand

ioanaand

pret acceptabil

30 Iun 2015, 16:17

nu e pt buzunarul oricui, dar daca inveti atat de multe e convenabil..ai mai multe sanse de angajare

madalina03

madalina03

pret curs

30 Iun 2015, 16:15

avand in vedere cate inveti, nu mi se pare ca are un pret exagerat..e 1800 de euro si poti plati in 4 rate..plus ca daca platesti pretul integral la inceput, ai o reducere de 10%

ioanaand

ioanaand

curs

30 Iun 2015, 16:12

intradevar inveti multe..la cursurile de care m-am interesat aveau doar micropigmentarea de sprancene si costa foarte mult..apropo cat costa cursul?

madalina03

madalina03

curs complex

30 Iun 2015, 16:11

pai inveti asa: pensat si stilizat sprancene micropigmentarea de sprancene, buze, contur ochi,micropigmentare chelie, areole si faci chiar si un curs de business

ioanaand

ioanaand

cuprins

30 Iun 2015, 16:09

si ce inveti mai exact?

madalina03

madalina03

curs la simetric

30 Iun 2015, 16:09

iti spun foarte sincer si eu am cautat inainte sa fac cursul asta..ori erau prea scumpe, ori cuprinsul cursului nu era prea satisfacator..adica daca tot dai un ban sa si inveti ceva. dar la cursul de la simetric mi s-a parut tare ca inveti foarte multe lucruri intr-un singur curs

ioanaand

ioanaand

curs

30 Iun 2015, 16:06

si eu as vrea sa ma inscriu la unul dar nu prea stiu unde..din ce mam interesat eu pana acum n-am dat de unul care sa ma convinga

madalina03

madalina03

forma naturala

30 Iun 2015, 16:04

arata foarte natural..spre expemplu in cazul sorancenelor nu se rad firele de par, ci se pastreaza si se reda forma ideala a sprancenelor, care se potriveste trsaturilor tale

mallinas

mallinas

micropigmentare

30 Iun 2015, 16:02

si arata natural sau e ca un tatuaj?

madalina03

madalina03

curs

30 Iun 2015, 16:00

Buna ioana..da, cursul l-am facut in Bucuresti la Academia Simetric, un loc minunat unde iti poti indeplini visele

ioanaand

ioanaand

curs de micropigmentare

30 Iun 2015, 15:58

buna, cursul l-ai facut in bucuresti? daca da, imi poti spune unde anume?

madalina03

madalina03

explicatie

30 Iun 2015, 15:55

Micropigmentarea semipermanenta este o tehnica noua prin care se introduce in primul strat al pielii un pigment natural ce persita intre 3-5 ani. iti poti face micropigmentare de sprancene, buze, ochi..e foarte tare!

mallinas

mallinas

INFO

30 Iun 2015, 15:51

ce este aia micropigmentare?