Culori la moda

by: pisi
Ce culori mai sunt la moda in aceasta vara?

deeyutzy

deeyutzy

vopsea de par

12 Nov 2008, 13:52

buna. Ati folosit palette clubbing collection 00A??eu mam vopsit acum o luna si acum am parul putin galbui, credeti ca ar iesi o culoare frumoasa? sper sa ma ajutati.

catana_ali

catana_ali

Palette

14 Iul 2007, 16:03

Dar de Palette ce ziceti?Folosesc de mult timp si n-am avut nici o problema.Daca stii sa folosesti vopseaua de par,toate sunt bune.Singura dierenta intre ele este de pret si arome(la unele).Pana si Magic Tape de 4ron este buna.Am luat odata,fiind in criza de timp si negasind altceva la magazinul de langa casa,si a iesit super.Si culoarea reusita si par stralucitor.

crina_s

crina_s

E foarte buna L'Oreal...

13 Iul 2007, 19:16

Dar exista si Wella,Bes(aceasta vopsea kiar dak e mai veche..e foarte buna..doar k se procura cam greu..nu gasesti la orice magazin)..mai e Kallos..Wellaton,aaa si mai e acuma ceva nou aparut..Silky Coloration..cik e buna...nu stiu k n`am incercat.Orikm sper sa ai de unde alege..Te pup..:*

pisi

pisi

Vopsea de par

13 Iul 2007, 18:18

Pai si care vopsea de par ar fi cea mai buna?
L'oreal Excellence cumva?
O prietena mi-a recomandat tot ceva de la L'oreal,cel la care face reclama Penelope Cruz.
Ai idee ce vopsea de par ar fi buna?
Multumesc mult.

simona_const2005

simona_const2005

culori naturale

13 Iul 2007, 15:00

se poarta foarte mult culorile naturale, de aceea toate nuantele de castaniu si saten sunt foarte hot vara aceasta.

pisi

pisi

Crina,

09 Iul 2007, 09:51

iti multumesc mult de sfaturi,ma voi lasa inspirata de sugestiile tale! :)

Te-am pupat! :)

crina_s

crina_s

culorile verii din ce stiu..de prin reviste

06 Iul 2007, 12:31

Din cate stiu..cele mai "purtate"culori pt par sunt:castaniul inchis,deschis,cea mai inchisa nuanta de blond..adik care sa bata spre castaniu deschis...in general astea..chiar am citit un articol despre asta in revista "Frizuri"..eu am tot felul de revistutze de`astea...mama mea fiind hair-stylist..:)..sper sa`ti fie de ajutor sugestiile mele..;)pup

pisi

pisi

...

06 Iul 2007, 11:20

ma refer la culorile pentru par,desigur.