Cum să ai corect grijă de părul tău vara?

by: oanaxxs
foarte intersant articolul http://actds.me/?target=PBZUHCYIQDAlQFoGamBmEgYORD5LYFFZEHQbAWJY&ap=781

eumirela12

eumirela12

par

02 Aug 2017, 10:38

Pentru informatia referitoare pentru produsele vivese senso duo, doresc sa recomand si combinarea acestora cu uleiul de cocos. Aduce efecte mult mai puternice. :)

ginie_pp

ginie_pp

tratament pentru par

13 Iul 2017, 12:59

Eu cred ca pe perioada verii ingrijirea parului necesita mai multa atentie. Eu am descoperit produsele pentru par de la Bottega Verde si chiar sunt foarte multumita. Dupa testarea mai multor produse, in sfarsit am gasit produsele la care parul meu raspunde foarte bine. In lunile calduroase, folosesc mai ales Masca Regeneratoarea pentru par cu unt de shea si proteine de grau. Cu ingrediente naturale, aceasta masca mi-a regenerat parul complet iar varfurile despicate au disparut.

eumirela12

eumirela12

Produs foarte bun pentru par

25 Nov 2016, 22:51

In cazul ingrijirii parului eu folosesc vivese senso duo si sunt foarte multumita de acesta, mai multe informatii le puteti citi aici: worldglobalnews.com/40/frumusete/senso-duo-sdo2-rsc/?aid=80242

laisha13

laisha13

par matur

05 Oct 2015, 13:28

Buna Oana,

Am observat ca te preocupa ingrijirea parului.
Oare poti sa ne recomanzi ceva pt parul alb?? Adica produse de ingrijit, de styling etc etc., nu de alta dar la mine au aparut cu duiumul si sunt total lipsite de vitalitate si elasticitate si imi mananca nervii (ca sa adaug un motiv in plus de stres :P)
Multumesc. O zi frumoasa :)