Cum seduci un barbat din zodia Balanta?

personmini

Cum seduci un barbat din zodia Balanta? Mi-a cazut de curand unul oarecum mai cu tronc...

• person :-)

eu sunt fecioara si sunt cu un baiat care este balanta.avem o relatie foarte deschisa si ok.El e foarte atent cu mine imi face toate placerile si eu normal,la randul meu.Dupa cum am citit eu de balante sunt foarte buni la suflet si daca persoanele dragi de langa ei sunt fericite si ei sunt.

05 Apr 201204:19
  • person boala lunga,moarte sigura...

stiu ce simti,chiar asta simt si eu acum tot pt o balanta care imi este sot,o relatie in care tu sa faci totul ,sa nu primesti mai nimic si sa dai si sufletul din tine pt un zambet...,nu merge...

02 Ian 200919:53
  • person fugi de el!

daca vrei sa vezi cum e viata un calvar sa ai o relatie cu balanta...,dupa aproape 2 ani jumate asta pot spune,dai tot ...si sufletul din tine si va primi tot pt ca el merita,dar tu nu meriti nimic ,ai numai datorii fata de el...

02 Ian 200914:45
  • person da pe mine cine ma ajuta ???

mi a picta tare cu tronc o balanta,dar el e cu 4 ani mai mic....si cica balanta -pesti nici nu merge...ce ma fac uffff

01 Ian 200902:08
  • person Cu putina indiferenta....obti ce vrei de la o bala

sotul meu este balanta si chiar una foarte dura si incapatanata! Pur si simplu l-am pus pe un teren alunecos...putina nesiguranta,adaugand un strop de indiferenta, multa pasiune....eu am spus "da". a trecut 3 ani si imi spune in putinele momente de nostalgie ca sunt cea mai buna in materie de seductie! binenteles...nu il cred...totul a fost reciproc, pentru ca mi-am luat-o cu varf si indesat pentru toata viata!

19 Apr 200713:07
  • person FIECARE OM ARE PARTICULARITARILE LUI

Poate ca opinia mea nu e valabila pt toti ,dar ca o parere feminina despre barbatul balanta asa mi-am format-o eu....De fapt sigur fiecare om are un caracter format in functie de elementele sociale personale.

09 Ian 200723:12

Poate ca opinia mea nu e valabila pt toti ,dar ca o parere feminina despre barbatul balanta asa mi-am format-o eu....De fapt sigur fiecare om are un caracter format in functie de elementele sociale personale.

09 Ian 200723:11

09 Ian 200723:11
  • person miss_myutza

De ce spui ca au doar vitezele incet si foarte-incet? Chiar asa de comode si lenese sa fie balantele astea? In ce sens? Nu prea le au cu munca, dorm toata ziua, nu fac treaba prin casa sau ce?

06 Ian 200713:30
  • person scump1k

Dar tu ce zodie esti? Asta asa ca sunt curioasa daca voi makr va potriviti...

Intre timp, am incercat cam ce mi-ai sugerat tu si El flirteaza intr-adevar cu mine, dar cam atat. Nu am reusit inca sa facem nici unul pasul decisiv. Mie mi-e frik k el nu face nimic pt k nu vrea...

06 Ian 200713:28
  • person :)

balanta eu zic ca o potzi seduce usor pt ca potzi sa o balanseszi un pic is cam timpzi la inceput dar incearca tu prima si isi da drumul si prietenul meu e in zidia balanta si mi-a fost greu sa il seduc dar pana la urma tot al meu a fost nu te da batuta el nu o sa te caute chiar daca te iubeste nici pe mine nu mo cautat l-am cautat eu si uite ca a meritat suntem de 1 an si jumatate impreuna asa ca fa primul pas u ca acela e cel mai iportatnt intr-o relatzie:)

27 Dec 200600:00
  • person e greu...,dar daca merita...

Stiu si eu acum ce fel de om este balanta...,trebuie sa lupti cu tine pt el....E f greu ,dar daca crezi ca merita fa tu primul pas,el nu e in stare sa faca asta din nesiguranta ,din teama ,dar cel putin "balanta"mea e minunata si merita efortul....Sunt f lenesi si comozi ,au doua viteze..."incet si f incet"....Succes!

30 Nov 200614:20
  • person Ok

Dar daca astept sa faca el primul pas, mi-e frik k am mari sanse sa mor virgina... sincer vorbind acum...

29 Nov 200621:52
  • person buna

....sunt de acord cu pinky...trebuie sa fii tu insusi...sa te porti kt mai natural si sa-i dai de inteles k iti place de el.Am si eu o obsesie k sa zic asa in leg cu aceasta zodie....ce am obs este k maj baietiilor care sunt in aceasta zodie...asteapta sa faci u primul pas,pe langa asta sunt f glumeti...Mini,poate dak ai incerca u intr-un fel sa faci primul pas...ai avea mai mult de castigat..acum depinde si de alte aspecte ale respectivului...bafta oricum..;)

28 Nov 200618:55
  • person :)

pai... :D in general balantele (eu sunt balanta) pot fi seduse foarte usor, trebuie sa fii vesela si naturala, oricum, da-i de inteles, subtil, ca iti place de el si daca si el simte la fel o sa primesti repede un raspuns :) cred eu :D

28 Nov 200618:34
  • person pai...

nu stiu poate ai tu mai multa experienta:)

24 Nov 200621:00
Recomandari

Newsletter Ele.ro

Forum Ele.rochevron_right